Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy amikor bemutatnak egy srácnak akkor Ő erősen megszorítja a kezem?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis, hogy szombaton barátitársasággal elmentünk bulizni,ahol barátnőm egy csomó srácnak bemutatott és amikor annak a srácnak vázolta, hogy ki is vagyok akkor Ő erősen megszorította a kezem. (Nem kell azért olyan nagyon erősre gondolni...csak érzetem hogy azért ez már nem egy nyúlbéla kézfogása.) Ezek után nem beszélgettünk meg semmi..de ez érthető hisz mind a ketten más-más társasággal voltunk. Mit jelent tehát egy erős kézfogás? (Megjegyzem, hogy a többi fiatal ember nem ragadta meg ilyen intenzíven a kezemet.) Vajon lehetne közöttünk több is? Ha nem keres akkor kereshetem? Vagy várjak arra amíg Ő maga nem jelentkezik? Jelöljem be facebookon?

/Még nem volt barátom, mert nem szeretnék egy jött-ment hülyegyereket beengedni az életembe./ Bocsi ha kicsit hosszú volt! (: 16/L


2011. júl. 25. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy erős kézfogása van... Se többet, se kevesebbet.
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nekem berögzült, hogy általános negyedik óta erősen fogok kezet, mire észbe kapok, már megtettem. Tehát nem biztos, hogy direkt csinálta. A nőknek is bemutatkozáskor (sajnos) erős kézfogással (nem tudatosan) és 2 puszival szoktam köszönni.
2011. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
erős kéz = erős jellem
2011. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

OMG... megfogja a kezed és akkor el akar vinni UFO túrára!!

Minden fiú "máshogy" fog kezet, van aki csak hozzáér a másik kezéhez és ennyi, van aki meg is szoritja és "rázza"

2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez igazából semmit se jelent. Lehet hogy kicsit több volt benne a pia, rosszul fogta meg a kezed így erősebbnek érezted, lehet, hogy gyúrni jár és erősebb a keze...csomó minden lehet.

Tetszik neked? Szerintem igen. Jelöld be fészbúkon, és majd írj rá (ha ő nem írna), hogy tudja-e hogy kivagy. (elötte dobd ki hogy unatkozol írjon vki...hátha ír) Na aztán beszélgess...kérdezgesd merre jár bulizni meg ilyenek. Az első fél órába mindent megtudsz kettőtök viszonyáról, és arról mi lehet még.

19/f

2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen szokott gyúrni és tettszik is...nagyon.De nem lennék akkor túlnyomulós ha Én jelölném be? Nem tűnnék egy "hülyep*csának", aki azt hiszi, hogy talán lehetne közöttünk valami? Pláne ha még Rá is írok. O:
2011. júl. 25. 17:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt hogy túl sokat verte és már alapból mindent olyan erősen fog .
2011. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Jelöld be nyugodtan, nincs abba semmi. Írjál is rá, csak vigyázz mit, és semmi baj nem lesz. Ha meg nagyon tetszik akkor ne habozz, van még cirka egy hónapotok a felejthetetlen nyárra:)
2011. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jobban végig gondolva nem gáz ha bejelölöm.De mit írhatnék neki? O: Nem vagyok otthon az ilyen neten ismerkedős dolgokban.
2011. júl. 25. 17:30
 10/20 anonim ***** válasza:

"szia emlékszel? találkoztunk X napja Y helyen:) mizu"

ennyi:D

2011. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!