Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mekkora kamu, hogy a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora kamu, hogy a nőnek normális kedves vicces srác kell?

Figyelt kérdés
Lehet hogy olyan kell, de a nők azt szeretik ha a bunkó verekedős drogos parasztot megváltoztatják olyanná amilyené szeretnék csakhogy ez nem fog menni. Na de ez egy nagy hülyeség hogy nőnek jó fej fiú kell, ez baromság nőnek olyan kell aki mellett alázva van nem?
2010. szept. 30. 11:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

hát nem tudod, neked milyen pervez szokásaid vannak. De a kérdésed tiszta hülyeség.

Igenis a lányoknak vicces fiúra van szüksége, és nem olyanra, aki üti meg veri.

Minden fiút lehet egy kicsit formálni.

2010. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljes mértékben igazad van!A humor érzék s a kedvesség elenyésző ....
2010. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Az viszont nem kamu, hogy tele van a világ olyan fajankókkal, akik még mindig nem nőttek ki az általánosításból...

Leszögezném, hogy a nőnek olyan férfi kell, akibe beleszeret! Miért nem lehet ezt felfogni?

2010. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben igazad van, tapasztalattal tudok melléd állni a véleményedben. Számukra a tökéletes férfi egyben barát, megértő társ, lelkisegélyszolgálat, tigris, és jófej vicces ember.


Itt elsősorban az a gond, hogy a sok idióta (köztük én is) arra törekszik, hogy ezt megadja. Pedig a megoldás ennél sokkal egyszerűbb. Annyi a dolog lényege, hogy ne túl bunkón de érezhetően félvállról kezeljük a nőt az első 1-2 hónapban, hogy ő küzdjön értünk. Aztán már tökmind1 hogy viselkedem, az enyém marad. Lehetek én akár milyen kedves, ha rögtön érzi, hogy az övé vagyok, mert nem fog kihívást látni, és megy tovább. Sajnos akár mennyire nem szeretnék játszani, játszani kell. Azt hittem van 1-2 lány aki szimplán boldogságot akar, kapcsolatot, a gyerekes "játékok" nélkül. De rájöttem, hogy ha nem játszom, akkor értéktelen vagyok. Játszani kell, ügyesen kell játszani, és ha nem hibázol a játékban akkor megvan a nő. Elég szánalmas, hogy ilyen idióta módszerek kellenek még a tartós kapcsolat felépítéséhez is...szar egy világ lett ez...

2010. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha lesz feleségem, verni fogom.
2010. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
12:11 Tökéletesen leírta. Lájkolom.
2010. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez a férfiakra is kb ugyanolyan igaz lehet. Ha te ez alól kivételnek érzed magad, akkor lányok közt is lehet olyan, aki kivétel. Én speciel utálom a bunkó pasikat, próbálkozott már nálam pár, és hasonló stílusban el lettek küldve. Ellenben némi pimaszság, játékosság, titokzatosság, igen, jó tud lenni, de ez szerintem (csak, hogy még egyszer kiemeljem) nem nemtől függő dolog.
2010. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

normális kedves vicces, és nem unalmas!


Én is utálom az unalmas nőket, sajnos túl sok van belőlük. Nem kell bunkónak lenni, de egy kis élet legyen benned. Tudd oltogatni, pimaszkodj vele, különben unalmas vagy.


22/F

2010. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs
2010. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy-.-
2010. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!