Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy ha egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha egy sráccal finoman próbálom meg érzékeltetni, hogy nem igénylem a társaságát. (folytatás lent)?

Figyelt kérdés
akkor nem értik meg és tovább próbálkoznak mintha mi sem történt volna, de ha egyenesen megmondom, hogy bocsi, de nem tetszel vagy nincs kedvem találkozni, akkor meg köcsög ribanc vagyok?
2011. júl. 26. 14:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen ismerős! Ilyenkor sajnáltatja magát! vagy csak szeretné! Sok lány ilyenkor már elvan szállva magától és minden hülyeségbe belemegy! Utána meg sír hogy hogy át lett verve a feje.Az a baj hogy a sok ilyen perverz férfi meg ebből kiindulva azt hiszi hogy mindent lányt beetethet a süket dumájával... Szóval azért örülök hogy vannak még olyan lányok mint ti.Akik ép ésszel gondolkodnak! :)

Üdv. Bogóca

2011. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Levegőnek kellett volna nézned, és tovább beszélgetni a barátnőddel.
2011. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

de viszont egyes lányok szeretik a kitartó pasikat...

am pont ma jártam így 1 lánnyal

meg volta a randi csók minden és hirtelen azt mondta h ennyi az annyi... utána is próbálkoztam éreztem h ő nem akarja mert mikor mondtam neki h találkozzunk ő azt mondta h nem tudja mikor ér rá blablabla... de ma konkrétan rákérdeztem és elmondta határozottan és a végén össze is vesztünk szóval elcsesztem rendesen :/

2011. júl. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak lehet hogy számára túl sietős volt ez a csók meg minden,és megijedt!!:(
2011. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!