Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoktól kérdezem, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, hogy sok közületek mit talál abban vonzónak, ha egy fiú érdektelen, és nem foglalkozik vele? Valamint nem nyílt?

Figyelt kérdés
Nem a túlzott zártságot, és érdektelenséget értem ez alatt, de sok olyan lányt ismerek, akik például megismerésnél kifejezetten vonzónak találják, ha egy fiú nem hívja, nem ír neki, meg néha nem válaszol...hogy "júj de jó rejtélyes fiú".
2011. júl. 26. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
én sem értem mért van ez:Dde hát ilyenek a nők ,tele logikátlan gondolkodással:D
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mert az ilyen pasik elérhetetlenek vagy legalábbis annak tűnnek, lehet róluk álmodozni naphosszakat, amúgy van erről egy tanulmány is magyarul, majd kikeresem neked, valami agykutató irta, hogy a nők agyában ez igy van kódolva
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Tudatalatti. Ne próbáld megfejteni, nem fog menni. (feltevésed az sok lesz)
2011. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szesze ***** válasza:

Huuu, hát jó kérdés. Emiatt utálok csajnak lenni.


Azért van ez, mert így egy kicsit a csaj is kell pedálozzon, és ha valaki elérhetetlen akkor sokkal izgibb. Na jó azért nem kell a végtelenségig fokozni mert ha 1-2 héten belül nem fog valamennyire megfordulni, hogy mégis csak a pasi udvaroljon, akkor nem lesz jó vége.

2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasikat a nők elérhetetlennek tartják és ezért felkeltik az érdeklődésüket. Tehát izgalmasabbak az ilyen férfiak, nagyobb kihívást jelentenek.

Szerintem Te is nagyobb érdeklődést mutatsz egy olyan nő iránt, aki elérhetetlennek tűnik, mint egy olyan iránt, akit bármikor megkaphatsz. 18L

2011. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszaitokat :)
2011. júl. 26. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

"aki nem lehet a tiéd, mindig az kell" effektus :)

plusz, sokkal jobban megbecsülöm a pasit, ha egy kicsit küzdöttem érte, mintha a legelején elém vetné magát :/

20/L

2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kivétel vagyok. Én nem tudok mit kezdeni egy érdektelen pasival és inkább lemondok róla.

26L

2011. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
érdekesebb, mint aki egyből kitárulkozik. ki venne olyan rejtvényújságot, ahol előre ki van töltve a rejtvény? meg az, hogy aki ismerkedős időszakban nem hívogat folyton, az nyilván később sem lesz tapadós, ez előny.
2011. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy most ír mindenki baromságot, vagy akkor, amikor fordított eset van.


Ha a fiú nem kezdeményez, akkor érdektelen, de ilyenkor a lányok pont ezért rinyálnak.

Ha a fiú kezdeményez, akkor már nem érdektelen, szóval ez a kérdés úgy hülyeség, ahogy van.


Ráadásul máskor meg mindenki azt mondja, hogy a lánynak kell érdektelennek lennie, hogy a fiú élvezze a levadászását. Most meg a fordítottját mondja mindenki.


Konklúzió: az emberek azt sem tudják, hogy mit beszélnek, ezért csak marhaságokat hordanak össze. Az a biztos, ha magamnak hiszek, és normális lányt keresek, akinek nincsenek ilyen íratlan szabá-... hülyeségei.

2011. júl. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!