Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van ez? Miert mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Miert mondta azt h erdeklem most meg nem foglalkozik velem? Csak jatszani akart? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sraccal tok jo fejnek tunk meg minden, talalkoztunk is ketszer, azt tudni kell h en nem magyarorszagon elek de nagyon surun haz jarok. AMikor haza mentem rogton talakoztunk, tok jokat beszelgettunk meg tortent egy par dolog, amikor masodszor talalkoztunk totalisan maskepp viselkedet totalisan olyan volt mintha egyutt lennek mar honapok ota. Amikor haza mentem egyaltalan nem foglalkozott velem nem is irt se semmi, en irtam egyszer h mi van meg stb, es vegen odaig jutottunk h komolyat szeretne meg ha mindne jol megy neki akkor kijonn hozzam. Ennek mar 3honapja es semmi nem ir nem jelentkezik

csak egy jatek voltam neki? csak arra kelletem volna neki? De akkor miert viselkedet ugy ahogy?

velemeny? bocsi h ilyen hosszu lett es koszike ha elolvastad?!!

17/L


2011. jún. 6. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én is hasonló helyzetben vagyok (a sráccal 2x taliztunk, tök jó volt minden, ígért mindent, aztán egyik percről a másikra eltűnt).

sajnos nem tudok tanácsot adni, mert marhára nem értem a pasikat! úgyhogy ne haragudj a haszontalan válaszért, de talán támaszt nyújt, hogy nem csak te vagy ilyen helyzetben... :)

2011. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszike:D..legalabb mostmar tudom h nem csak en vagyok ilyen, kiss tamasz:D
2011. jún. 6. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!