Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves lány vagyok a gondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok a gondom az, hogy szörnyen kicsi vagyok 157 cm. Ez baj?

Figyelt kérdés
engem a randikon zavar mert mindig magas pasikkal randizom mert ők jönnek be. nőni már nem fogok gondolom. fiúk nektek mi a véleményetek az ilyen kicsi lányokról? vagy jobban tetszenek a magas lányok?
2011. júl. 27. 12:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ne aggódj törpilla, örülj neki. Tudod a világ hozzátok van méretezve. Én meg bebaszom a fejem mindenhova. :(

34/F (192cm)

2011. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én mindig is irigyeltem az alacsony lányokat,hogy hordhatnak magassarkút. Mert (jó néha így is felveszek)ha én belebújok egybe akkor szinte nincs olyan srác aki magasabb lenne. Igaz,hogy csak 14 éves vagyok de akkor is. :) Szerintem a pasiknak úgy is bejön,hogy ha egy kis törékeny lányt védelmezhetnek. Ja vegyél magassarkút. Van olyan cipő is aminek beépített platformja van,tehát észrevétlenül emel rajtad pár centit. :)
2011. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

174 cm / 60 kg. :(

2011. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én is 14 éves lány vagyok és szintén elég magas.

Néha én is irigylem a pici lányokat. nem tudom ők tényleg ezek a nagyon csajok.. én meg ilyen zsiráf.

Én vagyok a legmagasabb csaj az osztályban szal jaa.. elég kellemes és még tuti, hogy fogok nőni.. De az a vicc, hogy lassan már apánál is magasabb leszek.:D

Mondjuk annyi előnyöm van, hogy a barátom is nagyon magas 190 cm

14/L (170 cm)

2011. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
minden választ köszönök
2011. júl. 28. 12:54
 26/26 anonim válasza:
orulj hogy alacsony vagy mert bennunk ferfiakban van boven ego es emiatt jobban szeretjuk az alacsony lanyokat:D
2011. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!