Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi az, ami bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi az, ami bejön nektek az első randin? Milyen témákról beszéljen a fiú? Mitől lesz szimpatikus számotokra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Első randinál már kéne lennie olyan kialakult képnek, ami miatt összejöttetek....

Első találkozásnál pedig ne legyél túl személyes, csak vond magadra a figyelmet azzal, hogy milyen jófej srác vagy.

2011. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őőőő téma változó. Hiszen minden ember más iránt érdeklődik. Más az érdeklődési köre. De általánosságban legyen kedves, humoros, és aranyos (ezek olyan sablonosnak hangoznak). Számodra mikor lesz szimpatikus egy csaj? Ha aranyos, kedves, vicces, nem egoista, nem? :D
2011. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az jön be,ha a természetről.És nem dumál sokat.
2011. júl. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ezek amik meg tudnak fogni engem is.:) aranyos, kedves, vicces, nem egoista. Az utóbbi nagyon fontos, hisz sok a nagyképű csaj, ami eléggé taszító. Viccesnek nem is feltétlen kell lennie, elég ha én az vagyok.:)
2011. júl. 28. 01:39
 5/8 anonim ***** válasza:
add önmagad...:D
2011. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyen vicces de ne mindíg!!! Ha a csaj feltesz egy kérdést akkor válaszoljon rendesen mert akkor a csaj azt fogja hinni h nm tud rendesen beszél hanem mindent csak elviccel és talán ilyen vicc nemis kell egy randira mert ha meg tul sok vagy olyan akk a csaj már lassan azt érzii h muszály röhögnie kényszert érez ráá és egy idö után megunja és nm röhög és égni fogsz és öis!
2011. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14/L
2011. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Foci, WWE, Forma1, zene, stb.

17L

2011. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!