Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szeretek egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretek egy 16 éves lányt, de ő egy idősebb pasiba van belezúgva, aki kidobta egy éve mert a 2. napon nem engedte a csaj, hogy lefeküdjenek.

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta kedveskedem neki, bókolok,odafigyelek rá,de úgy érzem ,hogy szinte már kerül engem.Nem tudom, hogy bírjam rá, hogy adjon egy esélyt...

Akitől tanácsot kértem ez ügyben, azt mondta, hagyjam, majd rájön, hogy mit vesztett... De nekem ő kell és mindent megtennék, hogy adjon egy esélyt! Értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm 16/F


2011. júl. 28. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem tudsz tenni semmit, megpróbálhatsz felnőttesen viselkedni és imitálni hogy van sok lóvéd és tökös gyerek vagy, de nem sok esélyt látok a dologra ez esetben.
2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hasonlót én is átéltem. Szard le én mondom, az ilyenek bármilyen kedvesek is semmibe vesznek téged, mert te talán túl jó vagy és nem kezeled le őt. Márpedig erre vágynak igen sokan
2011. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kezeljem le? Próbáljak meg úgy tenni, mint ha nem érdekelne?
2011. júl. 28. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
a csajo kegy részét,ha ismer és bir valamennyire,nagyn kitudja idegelni ha nem foglalkozol vele,de pl mindannap talákoztok,de nem nagyon beszéltek.
2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16 éves lányok már nem foglalkoznak 16 éves fiúkkal. Ezt el kell fogadnod.
2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Őrizd a szívedben, titokként, bezárva -akkor, úgy tűnsz, nem akarod meghódítani. És felfigyel, megérezheti a veszteséget - és akkor lehet egy esély, ha a titkod még nem sérült meg, nem hamvadt magába.

Kis csel? lehet, de van benne esély.

2011. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sokféle választ kaptam, hasznosat és kevésbé hasznosat, de szívből köszönöm mindenkinek, felvillant egy apró reménysugár :))
2011. júl. 28. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán nyíltan meg kéne kérdezned, hogy elmegy-e veled, mert úgy látszik nem sokra mész a "trükkökkel".
2011. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki h neked mindennél fontosabb meg bármit megtennél érte, meg nyomd neki a süket dumát, ha ez sem segít szedj fel egy ribancot és érezd jól magad!
2011. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne süketelj neki én is 16 vagyok lány és engem sem érdekelnek a velem egy idősök ne kérdezd miért egyszerűen az idősebbek vonzanak egy év is elég vagy 2 de ennyi :) szóval semmi esetre se nyomulj rá mert az fogja érezni hogy megfolytod :) <3
2011. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!