Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ilyen esetben hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyen esetben hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Egy fiú barátotok (tényleg jóba voltatok sokáig) próbálna közeledni felétek, de mindig van más dolgotok.

Majd leirja levélben, hogy többet szeretne.

Nem válaszoltok rá soha.

Majd egyszer szembejön az utcán.


Ez nektek milyen érzés? Na erre vagyokén kiváncsi!


2011. júl. 29. 02:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ilyet tényleg ne csinálj, hogy nem válaszolsz, inkább mondd meg neki kerek perec, hogy hagyjon békén.

17/F

2011. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nem válaszoltok rá soha." Szerintem ez nem nevezhető barátságnak!!!
2011. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem "válaszoltam", ezekután tuti megpróbálnék úgy tenni mintha nem látnálak, vagy elhaszaladnék, vagy bemennék az első házba, ami az utcában van.
2011. júl. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kikerülnélek
2011. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva taplóság soha vissza nem írni...főleg egy barátnak...Ha mégis megtenném (márpedig tudom hogy soha nem bántanék meg így senkit) és szembe jönne velem, beszélnék vele minden féle kifogás nélkül...egyenes embernek tartom magam, ezért elítélem az ilyet...


L21

2011. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Velem is hasonló volt...

És én arra a lányra mégmindíg ugy gondolok mint egy lezáratlan ügyem! És hajt a bosszú hogy tönkre tegyem(már kész terveim vannak). Úgyh.ha te vagy az a lány és Fanni nak hívnak akk.nem ajánlom hogy eljöjj velem fagyizni mert félő hogy széttöröm piciny szivecskéd és a fagyidat is:DDDD

2011. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16F
2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz, ciki helyzet.. jobb lenne válaszolni neki, és nem hagyni kétségek közt vergődni.. ha nem akarsz tőle semmit, akkor mondd meg neki
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szégyent, hogy hülyén viselkedtem.
2011. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezt a játékot játszom és kutyául nem élvezem!!!

17/F

2011. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!