Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus, vigjáték film...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus, vigjáték film ötletek? Amit érdemes megnézni

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat
2011. júl. 30. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az attól függ kivel és mikor akarod nézni! Az én kedvenc romantikus filmem a "Napsütötte Toszkána"!

P

2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel szeretném nézni..
2011. júl. 30. 12:16
 3/12 anonim ***** válasza:

A "P"-betűm folytatása: Persze, ha esti filmet keresel javaslom a Palomát, ma este a Duna Tévén, ugyan se nem romantikus, se nem vígjáték, de nagyon jó kortárs Francia-Algériai film 2:55-kor kezdődik!

Az első voltam!

17/F

2011. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerelem és más drogok. :)
2011. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sejtcserés támadás
2011. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Borat, Ali G
2011. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 csillagvadas válasza:
Ne szórakozz Zohánnal, majd megteszi a hatását ... :P
2011. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Titanic
2011. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Micsoda nő, A suttogó, Anna és a király, Trisztán és Izolda,Levelek Júliának (majdnem vn olyan jómint a Napsütötte Toszkána!)Bridget Jones naplója, Bridget Jones: Mindjárt megőrülök, ennyi, most így hirtelen nem mind a legújabbak, de legjobbak közt vannak szerintem! Amúgy a Palomát hanyagold, nem az a film amit a nagy szerelem lángjában kéne nézni, az előtt írtam, mielőtt láttam volna, hogy a barátnőddel szeretnél Tévézni! (amúgy 22-kor és nem 2-kor, lemaradt a 2-es)

Amúgy az első voltam, és szerintem a Napsütötte Toszkána,vagy a Levelek Júliának közül válasz, de jó a többi, is bár nem mindegyiknek a romantikus vonal az erősebb része, van amelyik inkább filmdráma!

2011. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy ha a gyermeki éneteket szeretnétek kiemelni, akkor a Mackótestvér, nagyon cuki kis film!Amúgy hány évesek vagytok?

Az első (és még kettő) válasz írója voltam!

2011. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!