Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus film ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus film ötletek?

Figyelt kérdés

Filmezni akarnánk bnőmmel, de fogalmam sincs mit nézzünk meg.

Vmi romantikusat szeretne ezt már jelezte párszor, mert előző alkalommal mikor filmeztünk az én kedvenc filmjeimet (másnaposok, és elrabolva) néztük meg,


2011. márc. 18. 14:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerelmünk lapjai..
2011. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ja a vámpíros kreténségeket nem vagyok hajlandó megnézni, akkor inkább nem lesz filmezés :D
2011. márc. 18. 14:25
 3/28 A kérdező kommentje:
valami kevésbé csöpögős? :D
2011. márc. 18. 14:26
 4/28 anonim ***** válasza:
nem csepegős, inkabb szomorú..
2011. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Szerelem és már drogok

27 idegen igen

Derült égből Polly

A csúf igazság -->ez neked is teccene az én barátom bírta ;)

Randiguru

2011. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Keress rá google-ban, rengeteg olyan oldal van, ahol felsorolják a romantikus filmeket. Pl Miley Cyrusnak van egy filmje, az annyira nem romantikus, kicsit szomorú is. Az utolsó dal a címe. Aztán ha még nem láttátok a Szex és New York filmeket is javasolni tudom. Ha a drámákat jobban szereti, akkor Séta a múltba, Édes november, vagy Utóirat szeretlek, A szívem érted rappes. Ezek is romantikusak, de van némi szomorú száluk. Ha vígjáték, akkor Nyakiglove, Szakítópróba, Szüzet szüntess stb stb.
2011. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Szerelmünk Lapjai a legjobb. Egyáltalán nem csöpögős, inkább szomorú.
2011. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igazából szerelem(L),nekem egyik best:P bár ez vígjáték is egyben:)
2011. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

mélytorok 2.


análvadász

2011. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
kellék feleség,gagyi mami 2.
2011. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!