Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vehetem komolynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vehetem komolynak? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

A történet hogy volt osztálytársammal (általános iskola) anno még általánosban annyira nem voltunk jóban, de nem is utáltuk egymást, most hogy 4 éve nem találkoztunk (végzősök vagyunk) bejelölt facebook-on, és a képeit elnézegetve tisztára úgy érzem mintha szerelmes lennék, eszembe jutottak a régi kedves emlékek amik hozzá köthetők stb.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy ez csak pillanatnyi fellángolás, vagy tényleg komoly valami.


Veletek történt már ilyen?

Véleményeket, tapasztalatokat kérnék ez ügyben.


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 30. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszőr azt írtad, hogy nem voltatok annyira jóba, utána meg azt, hogy kedves emlékeid vannak tőle? Akkor ez most hogy van?
2011. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltunk jóban, tehát nem lógtunk mindig együtt, de nem is voltunk rosszban, olyan semleges viszony volt, viszont pl. osztálykirándulások, vagy sportnap ahol volt hogy együtt kellett ketten dolgoznunk az nekem is meg szerintem neki is kedves emlék
2011. júl. 30. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy, hogy akkoriban kisebb dolgokon is felhúzta magát, de így visszaemlékezve inkább a jó emlékek ugranak be?
2011. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatni
2011. júl. 30. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha több ideig tart ez a dolog, akkor lehet, hogy komolyabb. :) A régi jó emlékek miatt csak nem nézegetnéd a képeit naponta. :)
2011. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!