Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, milyen a "normális" lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen a "normális" lány?

Figyelt kérdés
Annyi pasi mondja hogy "nincs egy normális lány".. írjátok le az ideálotokat! (korral együtt)
2011. júl. 31. 01:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Nekem szőke hajú :) csinos nem kell annyira okosnak lennie :D és nem vagyok mű májer mielőtt valaki írná rocker vagyok :)
2011. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jah és 14/f
2011. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy kis aranyos arcú barna hajú lány, aki kedves aranyos mosolygós és akiben meg lehet bízni.
2011. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 damork01 ***** válasza:
44%
okos,csinos,elegáns,frappáns,szopógép,szép,ügyes,alacsony,vékony,közepesmell,borotvált punci,szőke vagy barna,14-17 korosztály,barna vagy kék szem,35-37es láb,5 ujj/kéz,1 orr,2orrlyuk,2szem,minimum 25 centis hajhossz,jó dekoltázs(ideálom)ha magadra ismersz nyomj egy privit :$:):)
2011. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Okos, intelligens, bármilyen témához hozzá tud szólni, nem a "pasizás" és a bulizás a fő szabadidős tevékenysége, komoly kapcsolatba kezd csak bele, nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik, nem festi magát, nem hord kihívó ruhákat, kedves és megértő, hűséges.

22/F

2011. júl. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamóca.. ***** válasza:
82%

XD nincs egy normális nő se ugye? mindegyik köcsög, felszínes, csak a külsőre megy, fujfuj hogy képzelik.



...amelyik meg nem, annak nem elég nagy a melle, nem elég hosszú a haja, nem elég vékony a dereka, vagyéppen nem elég szép az arca.


wáááá XDDD

2011. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

előttem szóló nem tudom, h Férfi vagy Nő!

De van némi igazság abba amit írtál.....


N/19

2011. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is mint a 3. válaszoló írta, megbízható legyen és ne legyen szófosása
2011. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szóval se mondtam, hogy nincs egy normális nő se. Már csak azért se mondanám ezt, mivel a barátnőm is pont olyan, amilyennek leírtam a "normálist". Szerencsére rajta kívül is ismerek normális lányokat, főleg az ő barátnőit, akik szintén évek óta párkapcsolatban élek. És éppen amiatt nem írtam külsőségeket, mert nálam ahhoz, hogy egy lányt normálisnak tartsak nem kellenek nagy mellek vagy jó test, szimplán annyi, hogy ne legyen rajta "máz" és azért legyen ápolt. Az tök változó, hogy milyen lányok tetszenek (tetszettek) meg, de mindig is a belső tulajdonságokat tartottam fontosabbnak. Ezért is hajtottam annyira a barátnőmre 4 évvel ezelőtt, mert nagyon tiszteltem érte, hogy nem adta be egyből a derekát, az első pár randi alkalmával még megcsókolni se hagyta magát- és én pont annak örültem, hogy végre nem egy olyan lánnyal hozott össze a sors, aki csak a külsőségekre megy, és aki valami kalandot keres.

22f

2011. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Karcsú testalkat, szép nagy bociszemek, szőke, barna, fekete haj!! :))))) 168 cm magas, amilyen én vagyok!!! hűséges, okos. 17/F
2011. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!