Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudik, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik, ha azt mondja, hogy csak azért nem szeretne összejönni velem, mert még nem heverte ki az előző kapcsolatát? (5 évig tartott és 3 hónapja lett vége) F/18

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy hazudik,de lehet hogy nem.egy több éves kapcsolatot nehezebb elfelejteni...és lehet tönkremenne nektek,mert még benne van a régi emlék
2011. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg kivétel nélkül mindig kamu a lányoknál. Nem jössz be neki külsőre, ennyi. Pontosabban nem nézel ki olyan jól, mint az exe.
2011. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DakotaDamon ***** válasza:
100%
17/L vagyok, és szerintem abszolút nem kamu. Nemrég törte össze egy srác a szívemet, azóta már lett volna több ehetőségem is, de egyszerűen most még nem vagyok képes összejönni senkivel. Előbb rendeznem kell magamban a dolgokat. És mindezt úgy, hogy még csak nem is jártunk igazából. Egy több éves kapcsolat után... ami csak 3 hónapja ért véget... Persze, hogy helyre kell állítani a saját egyensúlyát és hozzászokni, hogy már nincs úgy, mint 5 éven keresztül.
2011. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kamu!

5 éves kapcsolatnak a végét nehéz feldolgozni, nekem egy 4 éves volt, 1 és fél évig nem volt utána senkim. De ez csak egy példa.

2011. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 5 évig tartott, és ez volt neki az első, akkor nehéz lesz elfelejtenie...Én már 2 szer belefutottam ebbe a hibába, hogy összejöttem olyan csajjal, aki bár azt állította, hogy túlvan az előző kapcsolatán, nem volt túl rajta igazából...Mindegyik kapcsolat tönkrement. Igazából ok nélkül, mert elvileg szerettek engem is..ez fiatalabb lányoknál sajnos gyakori. Én azóta sem találtam olyan lányt, aki ne siránkozna a régi pasija miatt...így meg nem kezdek senkivel kapcsolatot, mert mindig az a vége, hogy kidobnak, mert rájönnek hogy "2embert szeretnek"-ami persze nem igaz. Én meg pótlék nem akarok lenni.



18/F

2011. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kamu vagy váró listába rakott
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!