Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társad csókolózás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társad csókolózás közben nagyon megérzi, ha büdös a szájad? Kellemetlen érzés nem kellemes szagú szájjal csókolózni, sokat számít ez a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát voltam már ilyen helyzetben. A pasimnak büdös volt a szája mindig, erről nem tehetett, mert mindig mosott fogat. A szájszag nem feltétlenül határozza meg az ember higénikusságát. Van aki tényleg nem tehet róla. Hát én megpróbáltam valahogy elviselni. :SS
2011. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az tré! Még a legdrágább diszkontban is 160-ért kapsz egy orbitot az napközbe nagyon jó és persze legalább egy reggeli fogmosás az alap akkor nincs miről beszélni!!


27F

2011. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Lehet egy rossz fog miatt, vagy gyomorprobléma miatt is. Nem feltétlenül az ő igénytelensége az ok.
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez kínos ügy mert általában az emberek ezt nem is merik a másiknak megmondani hanem tűrnek amíg tudnak majd egyszercsak valamilyen okkal szakítanak(valszeg más is szerepet játszik majd a szakításban de ez is tényező)ami azonban még érdekes hogy a cigi okozta büdös szájat jobban tolerálják mint a "hagyományos büdöset"
2011. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy a büdös szájat mi okozza, az is számít, ha csak hagymásat evett, vagy valami fűszeres ételt, vagy cigizett előtte, az nem olyan gáz, bár azt sem szeretem, de ha rossz fog okozza, vagy gyomorról jön, vagy valami más pl. ínybetegség, az nagyon undorító, az olyan embert én nem hogy megcsókolni nem tudnám, de a közelében sem szeretek lenni.

Minden szájszag igénytelenségre vall. Vagy nem mossa a fogát, vagy van egy-két rossz foga, vagy gyomorbetegsége, az a baj, hogy ezek ellen lehet tenni.

Tehát nálam bármilyen szájszag kizáró ok.

Szerintem az emberek többségének nincs önismerete, önkritikája, a párjuk meg nem mondja meg nekik, hogy "figyelj, büdös a szád, menj el fogorvoshoz". Mert tévedés azt hinni, hogy ez csak a fogmosástól, szájvíztől, rágótól elmúlik.

2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fujj bmeg... Az gáz, ha szájbahányom?... Egy ilyen volt, de én konkrétan megmondtam. Aztán megtanítottam, hogy kell rendesen fogat mosni. Mert erre az emberek többsége nem képes...
2011. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasim és én is dohányzunk, és ezt mindkettőnk eltűri... de ha nem mos fogat a másik, az undorít dolog. Szerintem ez beletartozik az alap higiéniába és ha én is képes vagyok fogat mosni, akkor ő is tegye meg értem...
2011. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik akkor mindegy hogy mossa vagy nem , mert úgyis büdös a szája.
2013. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen illetve a fogkő eltávolítás is fontos lenne, csókolózás előtt, alapos fogmosás utána
2020. aug. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!