Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek ezek a női nadrágot viselő fehér converse cipőben járkáló vasalt hajó fiúk?

Figyelt kérdés
Mondjatok véleményt róluk inkább ilyen vagy 1 normális öltözetű 19 éves srác aki nem vasalja a haját?
2011. aug. 2. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem jönnek be a fent említett srácok. L/17
2011. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem ! Csak anorexásoknak jó ez a viselet.Engem egyszerűen taszit .Csak azt sugárzik róluk: hogy megközelitethetetlen egoista vagyok és menő úgy hogy húzz el ! :))
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
fiú + női nadrág + vasalt haj = ez nálam a tuti recept a hányásra
2011. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem bejon nagyon,foleg a vasalt haj az nagyon tetszik,converse meg hát jó:) deitt az is szamit h neked mi a normalis oltozet:)L/14
2011. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
NEM 20L
2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ahogy látod, ez inkább a 14-es korosztálynak jön be. Szerintem egy férfi ne öltözzön se lánynak, se űrlénynek - értem ezalatt azokat, akik majd' térdig letolt gatyában közlekednek, mintha az édesanyjuk nem tanította volna meg őket öltözködni. Minden alkalommal röhögök, ha ilyet látok. Kitartás, ha idősebb leszel, majd rájössz, hogy a normális lányoknak a normális srácok jönnek be! ;)

22L

2011. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
undorodom tőlük.. Milyen már? Reggel felkelünk és együtt vasaljunk hajat? engem nagyon taszítanak az ilyenek
2011. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát nemtudom a vasalt haj...attólfügg mennyire és mikor..én 1x 2x kivasaltam fiumnak de csak mert formára akartuk belőni :O mondjuk ő nagyon nem ez a kategória (mármint converse cipő meg ezek a "páwák" (valahogy így hívják őket)) akik többet foglalkoznak a külsejükkel mint magával a barátnőjükkel...Neki bő póló bő gatya deszkáscipő aztán nemisérdekli az egész..."kéneylmes legyen"

És nekem ez jön be, nem az a fenti rajgyerek kateg. :P

15/L

2011. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Undorító.. Én az elegáns,klasszikus,'üzletember' styleot, vagy a sportos,laza,motoros feelinget részesítem előnyben. :)
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. én vagyok L/14 nem mindenkinek jön be
2011. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!