Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK mi az ami még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK mi az ami még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
úgy értem mi az amit nem vesztek nyomulásnak túlzott tapadásnak és mi az ami ABSZOLÚT elvártok... persze tudom hogy a vélemények megoszlanak
2011. aug. 2. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mit szeretnél.

Mi az, ami belefér egy kapcsolatba, és mi nyomulás? Attól függ, milyen mély a kapcsolat. Én együtt élek párommal, ha szexelni akar velem, nem veszem nyomulásnak. :D Kérlek, fejtsd ki bővebben. :)

2011. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak annyi,hogy elmehessek a barátőimmel akárhová,anélkül,hogy 5 percenként hivogat ,utána meg féltékenységi jelenetet rendez.ez az exem volt.

a mostani párom nem ilyen,de inkább vele vagyok mindíg,mert ő a legjobb társaság,immár 4 éve:)

elvárom a rendszeres szexet és hogy időnként(hetente 1-szer)kimozduljunk itthonról.

21/l

2011. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túlzott tapadás egyértelműen az, ha a párom folyton velem akar lenni, még akkor is, ha esetleg én szívesebben mennék egy csajpartyra mondjuk. Ha sokszor hívogat, az se pozitív számomra. Amit pedig egyértelműen nem bírok, ha megpróbál bekorlátozni, megmondani mit tegyek, ilyesmi, bár ez utóbbi lehetséges, hogy nem a kérdésedre válasz. :)

Egyébként fontos, hogy törődjön velem, ha baráti társaságban vagyunk, akkor is érezzem, hogy összetartozunk (persze az se jó, ha az ember folyton egymás szájában lóg...az kiábrándító).

Még valami, szerintem az is sok, ha mondjuk minden együtt töltött hónapot megünnepeltek (vagyis, hogy pl rózsát veszel neki, meg minden kacatot, minden hónap mondjuk 10-én, ha épp akkor jöttetek össze).

Persze, ez teljesen szubjektív, mindenki mást szeret, mások az igények, de azért remélem segítettem valamennyire. :)

19L

2011. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen ilyenekre gondoltam :) thx :) csakúgy gondoltam megkérdem


első válaszoló már érted?

2011. aug. 2. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Még elviselem, ha átölel, megpuszilja a nyakam, a kulcscsontom, a vállam, a kezem, az arcom, a fülem, a hajam, az ujjaim, a lapockám.

Még elviselem ha szájon puszil, csókol és stb.

Még elviselem ha együtt vagyunk mindig hozzám ér.

Elviselem ha elmondja mit érez igazából, nem egy mű maszlagot.

Elviselem amikor megkérdezi, hogy vagyok.

Elviselem amikor este az ágyban csak átölel és tudja nem akarok még szexelni.

Elviselem amikor erősen fogja a kezem és minden pillanatban tudatja velem, hogy bármi történik mellettem, mögöttem, előttem áll.


Képtelen vagyok elviselni, azt hogy minden nap 10-12 órákat töltsek el vele.

Képtelen vagyok elviselni, hogy naponta 1-nél többször felhívjon.

Képtelen vagyok elviselni azt amikor tudatom vele a "még szűz vagyok és várni akarok" szöveget, de őőő nem áll le és nyomul, fogdos, szorít, lefog, röhögcsél, kinevet, megaláz, kiabál, kicsúfol.

Képtelen vagyok elviselni, hogy mindig a tenyerén hordozzon, hogy minden napra jusson 1 szál rózsa avagy meglepi. Nem viselem túl jól azt sem, ha bárhova megyünk mindent ő fizet.

Nem viselem jól, ha megyünk az utcán és más lányokat nézeget.

A világon a legjobb érzés amikor bemutat a családjának, és nem muszáj sokáig maradnom. A világon a legjobb érzés, ha emellett ő nem erősködik, hogy mutassam be a saját családomnak.



Röviden tömören.. De még van bőven.. :D

2011. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ha "még van bőven" akkor ne fogd vissza magad :D
2011. aug. 15. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!