Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez belefér egy kapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy kapcsolatba? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Szeretem barátnőmet, lassan 3 éve vagyunk együtt. Multkor elmentem külön bulizni és beszélgettem egy ismerös csajjal, a hajnalra ketten maradtunk társaságból és egyszerre indultunk hazfelé, de nem igy irányba lakunk igy egy darabig együtt mentünk és mikor el kellett volna válnunk felajánlottam h elkísérem egy darabig h ne egyedül menjen. Igazából meg sem fordult fejembe h rástartoljak de jo volt vele dumálni és haza sem volt kedvem még menni. Ti mit szolnátok ha párotok iet csinálna?
2011. szept. 19. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tuti a barátnő vagy...
2011. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert kapcsolatban vagy még kommunikálhatsz ellenkező neműekkel, és haverjaid is lehetnek. Maximum ha a barátnőd nagyon féltékeny típus annyit mondj, hogy ketten kísértétek haza valakivel.


19/L

2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hülyeség. persze h belefér, szép volt tőled:D

igazi dzsentlü'men vagy. és igen, a 2. kommentelővel egyetértek, ha féltékeny a házisárkány akkor vagy ne említsd hogy elkísérted vagy azt mondd többen kísértétek.

2011. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:

"annyit mondj, hogy ketten kísértétek haza valakivel"


Ez az amit ne csinálj, mert ha lebuksz (és hidd el, hogy lebuksz) akkor csak rosszul jöhetsz ki egy ártatlan beszélgetésből...


Inkább mond meg az igazat, mert a hazugságból csak rosszul jöhetsz ki...

2011. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Belefér szerintem is a mai világban rendes tőled haza kisérsz egy lány
2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azért haragudnék meg a férjemre, ha nem ajánlotta volna fel egy nőnek, hogy hazakíséri, és egyedül kellett volna éjjel hazamennie.
2011. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mindenki olyan pozitívan áll a szitu megítéléséhez, ami egyrészről jo mert hazfele volt egy kis lelkiismeret furdalásom. H miért kisérgetek én más csajt haza ha nekem van barátnöm? Persze amiota együtt vagyunk ilyen nem fordult elő még és azért volt idegen nekem.
2011. szept. 19. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már ne beszélgethess ellenkező neműekkel. Mert ebben a szituban is csak annyi történt. (most hogy a buliban beszélgettek, vagy az utcán kettesben, az mindegy) Szóval ne hagyd, hogy az asszony beszabályozzon! :-D

Egyébként meg nem kell mindig mindent elmondani a barátnődnek sem.

2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet magambol indulok ki de ha asszonyt hazakisérne vki. akkor azt csak azzal tudnám magyarázni h bejön neki...
2011. szept. 19. 22:01
 10/11 anonim ***** válasza:
velem ijen elöfordul,mert sok barátnöm van..és a csajom meg tudja h néha néha elkisérem valamelyiket,aki utba esik..de ez csak séta..semmi több...ugyh nincs mitöl tartania a Zasszonynak..:D
2011. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!