Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sokkal kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb nő (lány), mint férfi az online társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Szinte semmit sem változott a nemek eloszlása az internetes társkereső oldalakon, nyolc éve és most is legalább 2 - 4 fő pasi jut egyetlen nőre (amiben benne minden korosztály, plusz a kamu reg.-ek még tovább rontják a statisztikát). Miért van az, hogy stabilan kevesebb nő akar ismerkedni neten, mint férfi? (Ha van itt szociológus, vagy társadalomkutató, akkor jöhet tudományos magyarázat is, komolyan érdekelne).
2011. aug. 2. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert ők könnyebben találnak párt az életben.
2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egen egy pasi szerethet egy csúnya nőt is rengeteget láttam én ilyet. A házunkban is van 2-3 pár ahol kövér nőt szeret egy sortos srác. De fordítva csak a pénz vagy rang vagy hasonló a döntő.

Meg a pasik kanosak a csajok nem annyira vágynak a szexre. Persze tisztelet a kivételnek.

2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két oka van. Az egyik, hogy alapvetően a férfiakhoz közelebb áll a technika, a számítógépek és az internet világa, éppen ezért könnyebben eszükbe jut, hogy ilyen létezik. A másik meg az, hogy ha egy nő nem szörnyszülött, akkor időről időre akadnak jelentkezők, és már csak a nagy számok törvénye miatt is van köztük normálisabb is. Ezért a nők a való életben könnyebben horogra akadnak.
2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 napietus ***** válasza:
93%
talán azért is, mert egy nő veszélyesnek is érezheti a dolgot. neten keresztül mindenki azt mond magáról amit akar. egy pasi max. átvágva érzi magát, ha a nő másnak adja ki magát, de más baja nem történik. egy nő viszont nem biztos, hogy meg tudja magát vagy az értékeit védeni, ha valaki esetleg rossz szándékkal ismerkedne vele.
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Hmm. Akkor nem értitek a lényeget.


Nem fog minden ide kapcsolódni de érdekes lehetnek:


1.Mindenki az hiszi, hogy a nő választ. Hát nem. A férfi választja ki, hogy melyik nőhöz megy oda. A nő a csak már hozzá odament pasik közül választ. Amelyik nem megy oda hozzá kezdeményezhet nála de akkor megfordul a sorrend, akkor majd a pasi dönti el hogy akar e majd a csajtól valamit. Tehát soha nem a nő dönt egyedül egyik esetben sem mindig mind a két fél választ és dönt.


2.A nők könnyebben találnak párt maguknak az életben. Igen és ki a párjuk egy férfi. Tehát amikor egy nő párt talált magának akkor egy férfi is. Tehát fifty-fifty nem?

(Nem számírva a homoszexuálisokat és a leszbikusokat mert akkor borul az arány)


3.Egy nőnek már csak azért is nehezebb mert azért valljuk be 30-35 éves korára már illik gyereket vállalnia (biológiai okok miatt) Tehát kevesebb az ideje párt választani.


4.Ez már a kérdésedhez kapcsolódik:

Azért idegenkedhetnek jobban a nők a netes társkereséstől, mert ők biológiailag másképpen választanak párt maguknak mint a férfiak. Nekik egy valaki kell akivel biztonságban fel tudja nevelni az utódját. Tehát olyan ember kell neki aki nem feltétlenül szép. De egzisztenciálisan megfelelő hátterű. Kigyúrt test: régen ez volt az elsődleges amelyik férfi erősebb volt az jutott több erőforráshoz. Később olyan férfi kellett inkább a nőknek aki a csoportban megfelelő pozíciót töltött be, ma pedig ezt a biztobságot elsősorban a pénz jelenti.

Összefoglalva: kigyúrt test, dominancia, pénz. Ez fontos ma a nőknek. Ezt egy internetes társkereső alapján nehéz felmérni. Na jó a kigyúrt testet kivéve. Esetleg a pénzügyi helyzetére is lehet következtetni de nem mindig.

Neki látni a kell a férfit, hogy felmérje mennyire domináns:testbeszéd. Hallania kell a férfi hangszínét mert az is sok mindent elárul (milyen gyorsan beszél, mennyire mély a hangja stb). Az se mindegy hogyan tud reagálni az egyes beszéd során felmerült helyzetekre. Minél jobb a problémamegoldó képessége annál intelligensebbnek igérkezik a partner. Ezeket sokkal nehezebben vagy sehogy nem lehet az interneten keresztül felmérni.


folyt köv.

2011. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:58

Teljesen egyet értek avval, amit te mondtál.


Én regisztráltam a nyáron pár oldalra. Pl.: 1 előfizetős helyre is, szóval itt már rögtön szűrve van, aki nem gondolja komolyan valószínűleg nem fizet be rá pénzt.


Nő/lány létemre valóban elég félelmetes, rengetegszer gondoltam arra, hogy mindenhonnan törlöm magam. Mert elképzelni sem lehet hányszor kapok kompromittáló leveleket.

Bántás, nem bántás a társkereső oldalak 10% a helyes, jó képű, jó kiállású férfi, 20% az átlagosnál kicsit jobb, megfogó személyiség, a maradék 70% pedig vagy perverz, vagy szociopata, vagy csúnya, vagy mindenből egy kicsi.


Előttem leírták, hogy a férfiak szexre mennek, a nőket pedig ez általában nem érdekli annyira.

Magamból kiindulva nem szexpartnert keresek az ilyen oldalakon, mégis minden 3. levelem -bejövő- arról szól, hogy mikor, hol, kivel, hogyan, miért szexeljek..

2011. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Folytatás:


Na és hogyan választanak a férfiak? A külső alapján alapvetően. Legalábbis biológiailag. Megfelelő csipőarány, szimmetrikus arc stb. Tehát a szépség alapján. Ez könnyen felmérhető egy fénykép segítségével.


A való életben is a férfi mi alapján megy oda egy ismeretlen nőhöz? Hát nem a gondolkodása meg a világnézete alapján.


Ugyanez zajlik az interneten is. Ezért idegenkednek tehát a lányok mert ők a fentebb felsorolt választási szempontjaikat nehezebben tudják érvényesíteni az interneten keresztül.

2011. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na én férfi vagyol de nagyon kiváncsi voltam sok mindenre ezzel a témával kapcsolatban úgy hogy lányként regisztráltam fel egy társkeresőre. Szép fotó, 21 évesnek adtam ki magam, frissen végzett főiskolásnak. Utána jöttek a lvelek. 10 levélből kb. egy az ami elfogadható lett volna. A többi csak annyit irt: szia tetszel ha én is tetszem irj! Vagy hasonlókat. Aztán jöttek a sablonosok, amiből totál semmi nem derül ki a másik személyiségéről. Sokan még azzal se tisztelték meg a kitalált lányt hogy a nevén szólitsák. És nagyon sok totál béna embertől is jött levél. És 50 évesektől fölfelé is. Meg szexuális ajánlatok dögivel.

Volt egy nagyon őszinte az tetszett. Ő elég sokat irt magáról és látszott hogy nekem próbálta irni és nem küldte már el 100 másik csajnak. Aztán volt egy nagyon humoros is na ez vitte a pálmát. Ha lány lennék ennek a kettőnek irtam volna vissza a levelük alapján.


De azért lányok valljuk be azért ti se várjátok már a sült galambot!


Mi férfiak sok lánnyal próbálkozunk, amíg célhoz érünk. Nekünk ez a nehéz.

Nektek meg el kell viselni hogy nem csak a legjobb pasik fognak irni. Dehát istenem! És akkor mi van 100-ból van mondjuk 5 srác aki szimpatikus lehet mondjuk. De azokkal lehet valami nem?


Nekünk férfiaknak meg mondjuk 100 elküldött levélből 5-en irnak vissza. Tehát ugyanaz.


Nekünk küldeni kell sokfelé, nektek meg a sok rossz közül ki kell választani a nektek szimpatikusakat!


Egyébként a való életben is kiszolgáltatottabb egy nő nem csak az internetes ismerkedésnél.

2011. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy nagyon őszinte az tetszett. Ő elég sokat irt magáról és látszott hogy nekem próbálta irni és nem küldte már el 100 másik csajnak. Aztán volt egy nagyon humoros is na ez vitte a pálmát. Ha lány lennék ennek a kettőnek irtam volna vissza a levelük alapján. "


Kár, hogy nem voltál igazi. Biztos örültek volna.

2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam..

Szeretnék mutatni valamit, pár levél.. Csak, hogy miket élek át:


"csókolom a nyakad, a szád, közben elkezdem levenni a felsődet, teis leveszed az enyém, hanyattdöntelek, hozzádbújok, h öszeérjen az izgalomtól felhevült testünk

közben csókolózunk tovább, és simogatlak mindenhol, a hátad, a melleid, a hasad, a lábadközött, csókolom a nyakad, a melleid, a hasad, és közben elkezdem kigombolni a nacidat, aztán lehúzom rólad, visszadölök melléd, újra átölellek, csókolózunk tovább, közben a kezem lecsúszik a fenekedre, és előrevándorol oda ahol olyan meleg vagy elkezdem simizni a bugyidat, érzem h teccik, mer egyre melegebb, és nedvesebb a bugyid, aztán finoman belecsúszik az ujjam, elkezdem simizni, majd ha már elég nedves picit belecsúszik, körkörösen mozog, finoman izgatom a csiklódat, aztán jobban belédcsúszik

addig amíg el nem érem a g pontodat, elkezdeném azt izgatni, aztán elindulnék lefelé, csókolnám a melleid, a hasad, és amikor odaérek elkezdem puszilgatni, majd finoman belenyalok, elkezdem lassan kényeztetni, egyre mélyebben belenyalok, hosszan lassan, és amikor előbújik a csiklód, elkezdem finoman izgatni, lassan nyalogatom, aztán egyre gyorsabban pereg a nyelvem, aztán elindulnék felfele csókolnálak mindenhol, közben letolom a nadrágom, a szemedbe nézek és látom h te is szeretnéd, újra megcsókollak, és lassan belédcsúszok, lassan és tövig, közben végig csókolózunk, lassan ki, és aztán újra vissza teljesen, közben te a fenekem simogatod, és picit gyorsítunk, olyan jó ahogy összesimul a forró testünk, picit gyorsítok még, és elkezdem a nyakadat csókolgatni, szívogatni, te nagyon élvezed egyre gyorsabban csináljuk, teljes extázisban tekered te is a csípődet..."


"sya de kis exkluziv vagy drága

tettszel nagyon

msn drága?" -> Ő nem volt olyan exkluziv, mint amilyennek engem kikiáltott.


Én meg ülök és csak WTF??!! Fejet vágok..

2011. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!