Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sokkal kevesebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal kevesebb nő (lány), mint férfi az online társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Szinte semmit sem változott a nemek eloszlása az internetes társkereső oldalakon, nyolc éve és most is legalább 2 - 4 fő pasi jut egyetlen nőre (amiben benne minden korosztály, plusz a kamu reg.-ek még tovább rontják a statisztikát). Miért van az, hogy stabilan kevesebb nő akar ismerkedni neten, mint férfi? (Ha van itt szociológus, vagy társadalomkutató, akkor jöhet tudományos magyarázat is, komolyan érdekelne).
2011. aug. 2. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi a baj ezzel? Egyáltalán nem durva. Ilyenek vannak a romantikus regényekben is csak ot kicsit jobban körülírják az egészet. Ami miatt gáz ilyet írni, hogy biztos nem ő találta ki. Meg mondjuk nem bemutatkozásnak szoktak ilyennel kedveskedni, de ha a barátom irna ilyet nekem jól esne. 19/L
2011. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen én is ezt várom 1 vadidegen férfitól! Nálam első reakció olyan volt, mintha abban a pillanatban megerőszakoltak volna. Lelki és mentális sokk ért. Megkérdeztem saját kútfőből, azt mondta saját. Még így is hazudik. Így bízz meg bárkiben is interneten..

Romantikus regényben én még ilyet nem olvastam. Erotikus, szerelmes regényben talán találkoznék vele.. De, ha érdekel akkor elmegyek egy könyvesboltba és veszek.

Persze ha a pasim írja nem érdekel, egészségére, vagy amikor már az illető vágja, hogy milyen az én érdeklődési köröm és, hogy mire vagyok vevő és mire nem akkor benyőghet egy ilyet. De alap bemutatkozásnak, valóban nagyon üdítő olvasmány volt.

2011. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt muszáj elmesélnem! Ezt olvassátok!

23/L


Regeltem egy társkeresőre. Tök átlagos csaj vagyok, nem egy nagy durranás de azért csúnya sem. Nem mondhatnám, hogy ragadtak rám a pasik, hetente kaptam olyan 10 levelet, de a küldője sosem erőltette meg magát. Jött a "szia szimpi vagy, írj ha én is" szöveg.

Aztán felhúztam magam, hogy barátnőmnek akadtak normális srácok nekem meg egy sem, és elmentem egy fotós ismerősömhöz. :D Egy kis smink, mini ruha, frizura bevasalva, és öregem három nap alatt 254 srác tetszikelte a profilomat és vagy 50 levelet kaptam naponta! Azok is újra írtak, akiket egyszer már leráztam és öcsééééém olyan szöveget írtak, hogy lehidaltam tőlük. Igenis megerőltették magukat és nem egynek vissza írtam.


Olvastam itt korábban, hogy a srácoknak mekkora szívás, mert 100 levélből jó ha 10 lány válaszol nekik. Hát... ha 100 levélből 90 mindössze 5 szóból áll, nem csodálom hogy csak 10 válaszlevelük érkezett. :D


Mondjuk az igaz, hogy a hölgyeket inkább megtalálják. :) De ez javarészt azért is van, mert nem hagytak időt nekünk az urak a keresgélésre és csak nyomatják a leveleket. :) Pedig én szívesen keresgélnék.

2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13:24: Az itt a gond, hogy ha aztán "normális" állapotban elmész találkozni az illetővel, akkor igen csak meg fog lepődni.
2013. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13:53


Igazad van, de randira nem mentem volna el senkivel sem, aki nem látott rólam egy hétköznapi fotót. :) Amúgy nem volt nagy különbség a kettő kép között, csak éppen a mini szoknya többet mutatott. A mai férfiak nem lennének olyan magányosak ha kevesebbet válogatnának. :) Véleményem szerint legalább is.

2013. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Alaque ***** válasza:

Utolsó válasz gyönyörű volt, elmorzsoltam egy könnycseppet.


Hím ivarú egyed

2016. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!