Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó randihely Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó randihely Budapesten?

Figyelt kérdés
Park,mozi,állatkert kilőve
2011. aug. 3. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Margit-sziget, Normafa, Gellért-hegy, Kopaszi gát, Budai vár, Millenáris etc.
2011. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
buszmegállóba hazafele meg is kurhatod !D
2011. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
libegö, kávézok, muzeumok, igen a Budaivár...az a legjobb csokolozos hely:D.odamegyek én is a volt barátommal.tökéletes helye bármit is akartok;).
2011. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk Millenárisba meg a városmajorba tehát sétázás már unalmas:D
2011. aug. 3. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
A Libegő tényleg szuper, vagy menjetek bowlingozni, biliárdozni, az a lényeg, hogy ne legyen nagy hangzavar, tudjatok beszélgetni, ismerkedni. :) Sok sikert!
2011. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan nem értem ezt a sétálós randizós ismerkedést.

A lány komolyan ez szeretné? Ezt várja el? Vagy te nem tudsz másban gondolkodni? Nekem sose jött ez be annyira, első alkalommal még rendben, elmegy, de később már változatosabb programokat szeretnék. És itt nem a mozi

Annyi szuper, elegáns étterem van a városban, az evés egy magas kulturális esemény lehet, ha jó helyre viszed. Meg a borkóstolás, vidd el egy borházban, ahol van kóstoló, vagy valahova vidékre egy szőlőbirtokra.


21/L

2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
igen: D.az elöttem szolo jol mondja.csak hogy a kis srác pont ezért teszi fel ezt a kérdést te okos!ennyire tökfej lennél?gondolom, nem csak dumcsizni akar egy parkban, hanem vlmi akciot is szeretne...még hogy a kérdezök az ostobák...
2011. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te jobban tudod milyen beállítottságú, mi az érdeklődési köre. Ettől függően viheted étterembe, színházba, múzeumba, vidám parkba:D (bár azt lehet hogy a park kategóriába sorolod), gocart-ozni, billiárdozni, paint ball stb... Bár nem engem viszel randizni, de én például imádom a kalandos vagy szokatlan randikat. Vidám park, kaland park, láthatatlan kiállítás:)
2011. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Budavári Labirintust! Mi egyszer voltunk, szerintem romantikus a félhomályban bóklászni... :)
2011. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak randiztok, akkor minek költesz rá? Nem a nőd, nem feküdtél le vele. Ennyi pénzed van? Majd ha együtt vagytok, akkor vidd ilyen helyekre.

Egy jó haver példája jutott most eszembe. Szegény srácnak nagyon tetszett a munkatársnője, akivel sokat beszélgettek. Fél éven keresztül elvitte mindenhova, moziba, vacsorázni, sétálni, bulizni, tényleg már a végén nem tudott mit kitalálni. Hiába mondtam neki többekkel egyetemben, hogy nem a barátnője, hogy ennyit költsön rá. Fél év után bevallotta, hogy tetszik neki a lány és járni szeretne vele. A csaj hárított és padlóra tette a srácot. Megérte?

Másik eset. Exem haverja össze akart jönni a szomszéd üzlet eladócsajával. Osztotta neki a szépet egész napokon át, a csajt elhalmozta mindennel, vett neki mindig valamit, de a csaj még azt sem hagyta hogy megcsókolja mégis azt mondta járhatnak. Egyik alkalommal elfurikázta a csajt a főnöke lakására, mert pár papírt alá kellett íratnia. Amíg a csaj a főnökével dug.ott szépen várt lenn az autóban. Tényleg megérte költeni rá. Persze a jó tanácsot ő se fogadta el.

26F

2011. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!