Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor esténként jövök haza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor esténként jövök haza, mindig látok egy lányt futni. Csak az a gáz, hogy én mindig motorról járok haza, és mire azt leteszem nem találom a lányt soha. Van ötletetek, hogy lehetne leszólítani úgy, hogy ne legyen neki ijesztő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Gurulj mellé,meg fog állni és te is megállsz és már lehet is dumálni.
2011. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyik nap gyalog mennyél haza:D vagy bicaj hacsak nem mérföldekre lakol és motor nélkül nem megy és utána csak köszönj neki párszor még igy megcsin utána igy mehetel tovább szép lassan de leetel gyors is bár én fiu vagyok de ha elképzelem hogy lányként leszólit este egy fiu akkor én sem mennék oda hozzá de fiuként ha csaj szólitana ráharapnék:D
2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nem találod soha??

Eltűnik vagy mi??

Tudod,hogy hol lakik??

Szerintem egyszer ne motorral menj hza hanem gyalog és ha összefutsz vele akkor beszélgessetek.!

2011. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajna kicsit messziről jövök ahhoz, hogy bicikli meg gyalog... Nem tudom hogy hol lakik, mi a neve, stb. Párszor visszamentem már keresni de eddig nem jártam sikerrel :( Pedig akkor könnyű lenne...

És az este sem a 8 órát a jelenti, amikor még világos van, könnyen hiheti, hogy bántani akarom...

2011. aug. 3. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
hány órakor van ez? hány éves lehet?te hány éves vagy?
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


Szerintem valahogy lassíts le a motorral és szólítsd meg!

Köszönj neki és mutatkozz be valahogy gyorsan 1-2 szóval,és persze mond el hogy nincs-e kedve valamikor randizni veled!És mindenképp kérd el a számát is,de közöld vele,hogy nem akarsz tolakodó lenni!

(egy szintén esténként futó nő)

2011. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már nem azért de énmegijednék ha egy motoros pasi megállna és megszólítana hogy nem akarok-e vele randizni... alapból nemet mondanék.
2011. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso: ezert a kerdes, hogy a fenebe lehetne kimeletesen :)
2011. aug. 3. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam esténkét járni futni, hát frászt kapnék ha valaki leszólítana :D De.. Ha megállna mellettem, bemutatkozna, és mondaná,h szimpatikusnak tűnök, akkor lehet,h már nevetnék :D Szerintem legyél egyszerűen őszinte! Csak nehogy félreértsen.. !:)
2011. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
úgy hogy egy beteges perverz vagy és gyors haza fut
2011. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!