Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ijesztő, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ijesztő, h a szerelem, a szexualitás ennyire értékét vesztette?

Figyelt kérdés
ma már ciki szűznek lenni 18 évesen, ha meg szüzen szeretnél házasodni, az egyenesen szégyellnivaló. Ha nincs kivel, hát lefekszel mindenféle emberrel, akiket nem is ismersz. Miért vannak elítélve azok, akik a szüzességet még értékes dolognak tartják?
2011. jan. 23. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
De. Én is épp ezen gondolkoztam valamelyik nap.
2011. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
szerintem is, viszont az is fura ha valaki szüzen akar házasodni...:)
2011. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Azeriel ***** válasza:

végre 1 normális gondolkodású ember,ilyen is ritkán van...

nem ez vmi idióta tini betegség ha szűz vagy akkor ki vagy utálva az osztályból a baráti körből.sztem ez lehet a válasz.mert ha nem dux 14 évesen akkor te nem vagy közéjük való.! én ezt vettem észre!! üdv.: Azeriel F/25

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én életemben nem, mások meg úgy szenvednek, ahogy akarnak.
2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Azeriel ***** válasza:

Moszuke válasza:


szerintem is, viszont az is fura ha valaki szüzen akar házasodni...:)


ezen mi fúra ???????????????????? magyarázd meg nekem ?

2011. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
itt GYK-n is állandóan azt olvasom h mennyire gáz, és mindenki lehordja az így gondolkodókat. Amit azért nem értek, mert akik szüzen akarnak házasodni azok bezzeg nem fikázzák a máshogy gondolkodókat, pedig ez magánügy, mindenki úgy csinálja, ahogy szeretné.
2011. jan. 23. 17:10
 7/10 Moszuke ***** válasza:
61%

megpróbálom.

tegyük fel szeretsz valakit... ő is szeret téged.


jártok hónapok-évek óta, de még egy értelmes pettinget se hoztok össze. miért? mert a lány fosik, hogy juj ő érintetlenül akar isten elé állni.. jó ez mind szép és jó.

hisz amíg szeretitek egymást addig nemgáz ha nincs testiség. aha hogyne... jó duma.


tegyük fel házasság előtt szeretkeztek.. kiderül, hogy a párod marha "szar" az ágyban.

de mivel szeretitek egymást ezért próbálod vele megbeszélni, próbálsz rá hatni hogy mit kéne másképp stb-stb..

na-de jön a fekete leves... a párod nem vevő erre és szarik az egészre.. kiderül hogy nem is szeret annyira hogy a szexet jobbá tegye mindkettőtök érdekébe.. hiszen ő élvezi te meg nem.. kit érdekel nemde? lényeg hogy neki jó...


na ezzel semmi gond nincs amíg nem vagy házas.. hiszen fogod magad és szakítasz az illetővel..

de ha már házas vagy mit csinálsz? összekötötted az életed egy olyan emberrel aki nem figyel rád és szarik rá vagy épp nem tud az ellen tenni hogy a szex jobb legyen.


és nem kell a szent beszéd hogy szex nélkül is lehet boldog az ember.. lóf*szt.

boldog lehetsz ha már 70éves vagy.. de nem fiatalon.


na hát ezért kell kipróbálni a másikat mielőtt összekötöd vele az életed.

mert beszélni a szexről és csinálni az két külön dolog.

és ha valami nem működik jól kettőtök között azt nem mindig lehet megoldani akármennyire is szereti egymást a két fél, és megeshet az is hogy a probléma hatására a szeretet megfakul, az érzelmek átalakulnak és hopp.. kész a megoldhatatlan balhé.


és tekintve hogy a mai világban az emberek kommunikációs és probléma megoldó készsége 0, szerintem felelőtlenség szüzen házasodni.

persze mindig van kivétel... ami erősíti a szabályt.

na valami ilyesmi.

2011. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az utolsó hozzászólóval!


Az elsővel is. Szerintem is gusztustalan, hogy sok 13-14 éves már aktív szexuális életet él, pedig némelyik még saját magával sincs tisztában...


Viszont utolsónál a pont. A szex, szexualitás, vonzalom nagyon fontos egy kapcsolatban. Sajnos egy kapcsolat 50%-ban függ a szexuális életedtől(tapasztalat). Ez nem azt jelenti, hogy fűvel fával le kell feküdni, mert nem, de én nem tudnám elképzelni, hogy szüzen menjek férjhez, mert mi van ha tényleg nem működik, mi van ha egyikőtöknek sem jó, vagy csak neked nem... sok problémát generálhat.


Nem azt mondom, hogy mindenki k*rválkodjon, de mielőtt valakivel elkötelezed magad, meg akarod ismerni tényleg, hogy valóban vele tudod elképzelni az életed, kívül-belül és ehhez hozzá tartozik a szex is.


Egyébként emberfüggő természetesen a szex, a nők hajlamosabbak szerintem elhanyagolni, de a pasik többségének fontos tényező. A nők erőforrásokra a férfiak szolgáltatásokra vágynak. Ha esetleg a férjeddel nem lenne jó a szex, nem biztos, hogy szívesen csinálod vele, és ilyenkor a férfiak hajlamosak kikacsintgatni...


Szerintem, ha valaki komoly kapcsolatban szexel az nem gáz, aztán ha nem jön össze valami más miatt tapasztalatot gyűjtött, de ettől még senki nem lesz k***a.

2011. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm épp szüzen készül férjhez menni. Mivel vallásos, ezzel semmi probléma nincsen. Ő azt tanulta így helyes, nem lehet lehülyézni, vagy becsmérelni a hitét.

Régebben szintén szüzen adták férjhez a lányokat, akkor még az érintetlenségnek is nagyobb volt az értéke. Tisztában vagyok, hogy az akkori idők mások voltak, más erkölcsi értékekkel. Sokan a lyukasztott lepedőt is említették egy hasonló témában, mint abszurdságot lobogtatva. Természetesen már annyira nem kell korlátok közé szorítani a szexualitást, de nem is kell elmenni a végletekig.

Túl szabados már az egész. Amit megfigyeltem még, hogy aki nem akar anál-orál dolgokat csinálni, már hülye. Azt is látni főleg orálnál, hogy azt írja a páros egyik vagy másik tagja: "ha én is megcsinálom neki, csinálja ő is meg". Mintha ez egy kényszerből elszenvedett dolog lenne annak, aki épp csinálja, és azért szenved vele, hogy ő is megkapja. Ha valakinek pedig nincs gusztusa hozzá, máris szakítanak, és mindennek el van mondva a másik.

Már az a gáz, ha valaki 13 évesen gáz. Aki most 18 éves, vagy idősebb teljesen magába zárkózik ettől. Lehet 21 éves korukra sem veszítik el a szüzességük a fene nagy elvárások miatt. Ugye stresszelnek rajta.

2011. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:26

Az,hogy szüzen akar vki megházasodni nem jelenti azt hogy előtte semmi ne legyen.És nem kell ahhoz lefeküdni a másikkal ,hogy kitapasztald kellően összeilletek az ágyban,pettingbe bőven kiderül...Jómagam is csak az igazinak szeretném odaadni magam akivel le tudok élni egy életet.

21N

2011. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!