Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még rendes békés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rendes békés megyei srácok,17-25 év között, akik ismerkednének egy rendes, nem dohányzó, mások által csinosnak mondott lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hiába mondják azt, hogy csinos, rendes lány vagyok nagyon nehezen megy nekem az ismerkedés! Bulizni csak ritkán járok. Milyen helyek van még ahol tudnék ismerkedni? Sok srácnak tetszek, de nekem sajnos nem szimpatikusak :( én csak egy egyszerű, rendes fiúra vágyom, aki szeret, és lehetőleg békés megyei. Vannak még ilyen srácok?
2011. júl. 27. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A bonyolult emberek szerintem jobbak, csak érteni kell hozzájuk. Sokan keverik az egyszerű és a bonyolult kifejezést mással vagy esetleg egymással.

A válasz, vannak még ilyen férfiak.

2011. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért hiszik egyre többen, hogy ez egy társkereső???
2011. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok és szivesen megismernélek mondjuk budapesten élek de ha ez neked nem akkora gond írj privit 20F
2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most így hogy döntse el egy férfi hogy csinos vagy? Kép kell minimum és utána majd jelentkeznek az illetők
2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem töltök fel ide képet! És nem hiszem, hogy társkereső, csak láttam, hogy egyre többen írnak ilyen jellegű kérdést! Gondoltam megpróbálom én is.
2011. júl. 27. 20:57
 6/13 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen az eddig válaszokat!
2011. júl. 27. 21:11
 7/13 A kérdező kommentje:
eddigi*
2011. júl. 27. 21:12
 8/13 Salvatore ***** válasza:
szia én békéscsabai vagyok..19/F írj privit
2011. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajna nem vagyok békés megyei :S
2011. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ti hogy szoktatok ismerkedni? :)
2011. júl. 27. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!