Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék, ha ez a problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha ez a problémám? Az helyzet, hogy tartós beteg vagyok, emiatt kissé zárkózott vagy a csajok előtt.

Figyelt kérdés

Néha rosszul lehetek a betegség miatt, ami eszméletvesztéssel jár stb..

Nem merek konkrét kapcsolatba belemenni, mert félek, hogy akkor leszek rosszul, és akkor a mostani önbizalmam odaveszne.

Próbáltak már nők közeledni, de mindig ki kellett találnom valamilyen indokot, emiatt. Az igazat megvallva még szégyellem is.

Elkezdtem sportolni, hogy eltereljem a figyelmem erről, de ez sem hozott megoldást.


2009. ápr. 9. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha találsz egy kedves, megértő lányt, akivel jól érzed magad, nem lesz para megbeszélni ezt a dolgot. Ha tényleg hozzád való, kész lesz neked szó nélkül segíteni, ha esetleg baj van.
2009. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen beteg vagy? Előbb utóbb valakiben bízz meg és mond el neki, hidd el egy betegség sem olyan nagy dolog, és lesz aki megérti és támogat.
2009. ápr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod azt a lányt, aki életed párja lesz, akkor ő megérti és elfogadja veled együtt a betegségedet is. Szerintem ez így lenne természetes. Ellenkező esetben az illető lány nem az igazi...

Szóval szerintem bátran ismerkedj és ne várj csodákat, ha első pár alkalommal nem találod meg azt a lányt, akit kerestél.

2009. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szeret, az a betegségeddel együtt elfogad. Ne zárd ki az életedből a szerelmet a félelem miatt, hogy esetleg probléma lesz. Ha megismerkedsz valakivel, akkor ne az első randin, de hamar mondd el miről van szó. Ne ragozd túl, de közöld vele a tényeket. Ne szégyelld magad, a betegségedről nem tehetsz. Próbálj teljes életet élni (sport, hobbi - ami neked tetszik) és ha látja, hogy teljes életet élsz, akkor főleg nem lesz probléma.
2009. ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítene, ha tudnánk, mi bajod, de tiszteletben tartom, hogy nem akarod leírni. Nekem az a véleményem, hogy ha a párom hasonló tünetekkel járó betegségben szenvedne, és az első randin elmondta volna, ugyanúgy szerettem volna tőle többet is, sőt, inkább aggódtam volna érte, nem pedig elfordultam volna tőle. Szerintem ne szégyelld, ez nem olyan dolog, amiről tehetsz, például ha mondjuk ápolatlanságból fakadó problémád lenne (rossz szájszag /bár sajnos ez sem mindig ápolatlanságból fakad/, vagy ilyesmi), akkor jogos lenne az aggodalmad, de így nem. Ha látod, hogy valaki komolyan közeledik hozzád, mondd el neki, de ne szégyenkezve, ha érett, és tényleg érez irántad szeretetet, vonzalmat, nem fogja zavarni.
2009. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedés alatt monde el Neki,így tisztázva lesz és hamar eldöntheti,hogy akar-e!Nekem ez biztos nem lenne akadály:)Üdv:Éva
2009. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat. Kipróbálom, a javaslatokat. :)
2009. ápr. 9. 12:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pasim, aki epilepsziás volt (lehet, h te is az vagy?) és az első randin ezt elmondta, h ha nem tudom ezt elfogadni, el se kezdjük. Szerintem ez korrekt volt tőle. Ja, és el tudtam fogadni :)
2009. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos hasonló eset áll fent nálam is. Csak még fiatal vagyok, mindössze húsz éves. Ezért van ez a problémám.
2009. ápr. 9. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ez a bizonyos srác sem volt sokkal idősebb akkor, talán 21. Nem korfüggő. Biztos vagyok benne, h találsz egy normális lányt magad mellé, ennél sokkal zavaróbb betegségekkel is találnak párt az emberek! Csak ne próbáld titkolni.
2009. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!