Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Sok minden hallottam már hogy hoyan szerezzünk és tartsunk meg pasit tanácsokat stb.. de mind nőtől mert biztos tudják -.- szóval mondom megkérdezlek titeket is..

Melyik csaj jön be nektek jobban:

1. akiért küzdeni kell, mert nem adja olyan könnyen magát hanem elvárja hogy ti udvaroljatok, keressétek stb. mielőtt összejönnétek...

2. aki belemegy rögtön a kapcsolatba és nem várja el ezeket mondjuk randi hanem ő keres meg hív meg ilyesmi ...


2011. aug. 3. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

az első típustól már kiráz a hideg.

2. típus már inkább a ló túloldala, de inkább ez, ilyesmi barátnőm van már 2 éve.


21F

2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát csak a 21. század.
2011. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
a 21. századot az elsőre írtam, mert háát kész, nem is magyarázom, mert ebből csak hatalmas vita kerekedne.
2011. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ha nuszáj 2.
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2.
2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, hogy a fiúktól kérdeztél, de azért én lányként válaszolnék, ha nem baj. Az egyik legfurább fajta lány vagyok... Imádok flörtölni, meg mondjuk a szexről beszélni, és szeretem magát a szexet is. Viszont igenis elvárom, hogy udvaroljanak nekem. :) Nem adom magam olyan könnyen. :) És ne hallgass arra, aki a 21. század dumával jön, meg hogy jobb az, aki odaadja magát hamar! Az igazi férfi képes várni (NEM évekről beszélek, HANEM legalább 2-3 hónap), és mindent megtesz, hogy végre az övé lehessen az áhított lány. Az igazi férfi képes romantikázni is, nem csak "dugni". :)
2011. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Ja, annyi, hogy a tizen- és huszonéves pasik között nagyon ritka az ilyen... Mármint akit érdekel a lány lelke is... én ezért bukok a harmincasokra (mondjuk 35-ig). Ők még férfiak, nem meleg plázaboyok...
2011. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Utolsó. 22 éves srác vagyok, és ennek ellenére, olyan amit leírtál, szal van köztünk kivétel hidd el, ne általánosíts ennyire.
2011. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a 21. századot úgy írtam lányként, hogy kivan a p.csa már a sok r.banccal, mert az első válaszoló is azt írta, hogy inkább az effélét választaná. Aztán meg sírtok férfiak, hogy minden nő lotyó.
2011. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 netzsaru ***** válasza:
100%
én a másodikat választanám mert hogyha egy nő nem adja magát könnyen azt lepattintásnak is "lehet" venni, bár nem minden esetben de azért vannak kivételek. Hogyha szerény cselekvéssel tudomásodra adja egy lány hogy: "bejössz nekem lehet valami kapcsolatról szó" akkor ez az érzés kölcsönös lehet. Ha a lány nem hagyja magát akkor a fiú már a néhányadik csalódás után nem akar újra próbálkozni hiszen azt hiszi hogy szerelme egyoldalú és meg akarja óvni magát egy újabb csalódás/elküldés-től.
2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!