Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Sok minden hallottam már hogy hoyan szerezzünk és tartsunk meg pasit tanácsokat stb.. de mind nőtől mert biztos tudják -.- szóval mondom megkérdezlek titeket is..

Melyik csaj jön be nektek jobban:

1. akiért küzdeni kell, mert nem adja olyan könnyen magát hanem elvárja hogy ti udvaroljatok, keressétek stb. mielőtt összejönnétek...

2. aki belemegy rögtön a kapcsolatba és nem várja el ezeket mondjuk randi hanem ő keres meg hív meg ilyesmi ...


2011. aug. 3. 21:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
háát nem azért hogy a csajokat védjem de.... azért egy normálisabb csaj nem szopatja a pasit hónapokig.. :S és szerintem: nem időt meg pénzt áldoztam rá -.- akkor keress egy k*át arra csak pénzt kell de azonnal ott van :) most ezzel lehet sokakat megbántottam de ha belegondol sok ember így van... és szerintem nem kell költeni egy lányra mert ha azt nézi bárki is hogy mennyit költesz annak már mind1... szerintem egy séta vagy egy beszélgetés is nagyon jó nem kell költeni a másikra -.-
2011. aug. 5. 21:58
 22/24 anonim ***** válasza:

"...szerintem egy séta vagy egy beszélgetés is nagyon jó nem kell költeni a másikra -.-"


Igazad van, de melyik csaj fog örülni annak, ha az ember már a 10. alkalommal viszi sétálni? Előbb-utóbb elkezd rinyálni és feljön erre az oldalra, hogy "a pasim szinte semmit nem költ rám, vajon szeret?".

2011. aug. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te tajparasztnak nevezett válaszoló, véleményemet továbbra is tartom. Ha valakit szeretsz akkor nem hozakodsz elő idő- meg pénzbefektetéssel. Amelyik csaj meg a pénzedre ugrik az meg egy k.rva de hát neked ilyenre is van szükséged. Az mennyivel jobb ha a csajt első randin meghúzod? Ha van olyan aki erre kapható, azért gondolj abba bele, hogy másnak is ilyen könnyen ment. Nah de nem fecsérlem rád a drága időmet, mert ez csak felesleges időbefektetés.
2011. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mindegyik csak a pénzre ugrik, csak az a kérdés, hogy ki mennyire. A nőknek nem elég, ha érzelmes vagy én normálisan bánsz velük.

Továbbra sem bír érdekelni a véleményed hülye gyerek.

2011. aug. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!