Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randi esetén a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randi esetén a párotokkal mit csináltok? Pl: csók, kézen fogás stb stb?

Figyelt kérdés
A sexen kívül értem. És el szokott menni a párotok hogyha szorosabban ülsz le mellé vagy csókolóztok? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. ÜDV: egy lány.
2011. aug. 3. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
amiket írsz azokat:)
2011. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van h egymás mellé szorosan ülünk és beszélgetünk vagy a vállamra hajtja a fejét, néha megérintjük egymást, átölelem és úgy megyünk, randi végén egy nagy,hosszú ölelés és puszi(k), csók még nem volt. 15/F
2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy randin nálam ezek mindig megvoltak hogy enyhén szoros kézfogással séta csokolozás az mindig benne van, mély beszélgetés és viccelödés. Remélem elég normális volt a válaszom
2011. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
hogy érted az 'el szokott menni'-t? úgy ahogy írtad, vagy az elélvezés értelembe? Ha úgy ahogy írtad akkor mért menne el? Szerintem kapcsolat függő. De nem értem miért menne fel. Elég hülye kérdések ezek. Ha egy párrólv an szó akkor végülis akármit csinálhatnak egy randin.
2011. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy hogy elélvez.
2011. aug. 4. 01:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Meléülsz, csókolóztok és közben te a kezeddel egyre szorosabban és szorosabban.
2022. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melléülsz...
2022. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!