Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin belefér egy szájra puszi a randi végén? Ti mikor szoktátok az elsőt? Mert ugye a csók és a szájrapuszi mégsem ugyanaz. Kort írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Belefér persze, sőt rendes csók is belefér szerintem, ha jól sikerült a randi.
2011. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Belefér. Ez kettőtökön, a viszonyotokon és a helyzeten múlik. Nekem az első randim csókkal zárult.


19/L

2011. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
hát én úgy vagyok vele, ha már a randi előtt is jól ismertük egymást, akkor belefér. de ha a randi mondjuk egy második találkozás akkor még nem :)
2011. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Simán mehet a nyelves ,hosszú érzelmes csók,legalábbis nálam,és a mai fiatalok többsége is ilyen
2011. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha előtte ismertük egymást, akkor igen.
2011. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 depp81 ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem szokás kérdése, hanem az adott helyzettől függ. Ezt nem tervezni kell, eljön a pillanat, amikor a csók magától "jön".
2011. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a csók is belefér... ha jól kijöttetek egymással akkor miért ne? :)
2011. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Izééékeh11 ***** válasza:
28%

szentem utánam bármi belefér :))

én nemrég taliztam egy ismerősömmel,a fiú 16 éves és én csak barátilag találkoztam vele...erre amikor hazafelémenet elköszöntünk egymástól,lekapott és nyelveseztünk :S

szar volt mert én nem vagyok belé szerelmes,szóval magyarázhattam ki magam hogy inkább csak legyünk barátok...bár szerintem a f@szának kll ilyen barát mint én :(

de nem tehetek róla,ő smárolt le...

13/L

2011. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szájra puszi akkor már mehet a csók is. Miért nem arcra?
2011. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Én egy kiscsajt 3 óra ismerkedés után smároltam le, késöbb tudtam meg, hogy az anyja figyelte a lányát. Mivel sátánistának nézett (volt egy 40 centis szétrohadt koponya rajza a pólómon), Így csak titokban találkozhattunk. Ja ez 18 éve volt! 36F
2011. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!