Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány 16 éves én 21, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány 16 éves én 21, azt hiszem túl nagy a korkülönbség, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval 21F vagyok, van egy lány aki nagyon tetszik, de ő csak 16 éves, facebookon váltottunk pár levelet egymással, de én nem merek közeledni felé a korkülönbség miatt. Úgy látom sehova se vezet az egész, hiszen ez mégis csak 5 év, ha 35 és 30 lenne akkor az más, de ebben a korban sok az 5. Ráadásul, amennyit lattam belőle facebookon, az alapján nem tűnik olyannak, mint akinek volt már dolga fiúval. Nem a szexre gondolok, hanem mondjuk egy kapcsolatra. Tudom hogy az lenne a megoldás, hogy keresek a koromban levő lányt, ez így is szokott lenni, nem szoktak tetszeni a "kisebbek", de ez a lány annyira szép, hogy az hihetetlen. Tökéletesen az ideálom. Mit tanácsoltok mit tegyeK?
2011. aug. 4. 18:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
hát figy,szerintem várd meg amíg jobban megismered és ha utánna is úgy gondolod,hogy tetszik,akkor óvatosan együtt lehettek...viszont azt nem ajánlom,hogy 18 alatt szexelj egy lánnyal. :)
2011. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én 16 éves voltam, amikor a barátom 21, és mi tök jól megvagyunk mai napig. Tudtunk egymásnak biztosítani olyan jellegű társaságot, megértést, filozofálgatást (:D), ragaszkodást, és testi megértést, amit egy korombelivel se tudtam anno kialakítani. Jó, persze, lehet, hogy ez pont csak így alakult, és semmi köze nem volt a korunkhoz. Fél év után szexeltünk először, első volt ő nekem, és nem éreztem ribancnak magam, mert szerelemből tettem, és a bizalom is megvolt. Ő se gondolta úgy, hogy perverz állat lenne, mert hát miért:) Jó, persze, lehet, hogy egy 24-25 éves pasi már nekem is túl rizikós lett volna... Most én vagyok 21, ő 26, és még mindig imádom. Szerintem nem a kor a lényeg esetetekben, ez nem olyan rázós...:)

21/L

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

köztem és a barátom között 8 év van. teljesen jól meg vagyunk ez szerintem nem egy olyan hű de nagy korkülönbség:) nyugodtan próbáljátok meg. csak legyél figyelmes és törődő.:)

16/L

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jaaa, és sok sikert :) És remélem, ha összejöttök, boldogok lesztek, de ha nem, akkor... hát.. akkor is sok boldogságot neked!:D

21/L

2011. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én érzem magamat egy szatír perverz állatnak, hogy 16 éves lánynál próbálkozok, meg olyan éretlennek tűnik, persze tudom, meg kéne ismerni először úgy igazán, nem csak találgatni. köszi a tippeket
2011. aug. 4. 18:39
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hívd el randizni:) ha nemet mond akor nincs több probléma ha igent akkor megismerkedhettek jobban:)
2011. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig ő nem 21éves...

2011. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 16 éves barátnőm van, és egy pár hónap múlva leszek 21, szóval nem teljes 5 év a korkülönbség. Lassan 8 hónap múlva vagyunk együtt, és ma egy hete feküdt le velem először, én voltam neki az első. Amúgy én imádom a barátnőmet, mi mindent megtudunk beszélni, bármit elmondhatok neki. Néha még én magam is meglepődök egy-egy reakcióján, hogy nem is gondolnám h milyen érett:D

szerintem próbáld meg, nagyon ritka az értelmes lány a mai világban 16 évesen, remélem te is egy ilyet találtál

sok sikert!:)

2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

Nyugodtan közeledj.Hívd el levélben egy sétára vagy valami programot találj ki,ahol tudtok beszélgetni.És egy jó beszélgetésből már kitudod szűrni,hogy szeretné-e ő is,hogy legyen valami.

Ha viszont ennyibe sem megy bele,ne erőszakoskodj.Bár..szerintem ha leveleztetek is,akkor nem hinném h ellenére lenne ;)

5 év az nem sok :)


[Köztünk 14 év van.Már 2 éve együtt vagyunk,1.5 éve együtt is élünk.Nagy szerelemben!:)

Most múltam 18.Tehát akkor én is 16 voltam amikor összejöttünk,Ő pedig 30.]

2011. aug. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

hát ne az alpján nevezd "kicsinek" hogy nem kuratta szét magát

én 21 vagyok, és nekem se volt még kapcsolatom( mondjuk azért mert én nem is akarok, de ez nemlényeg)

lehet hogy még nálad is komolyabb/érettebb ez nem az időn múlik, hanem a személyiségen, amit még meg kéne hogy ismerj.., de ha te folyton gyereknek néznéd, és ő már rég szexelne akor is viszafognád, akkor meg inkább hagyd, mert az hihetetlenül sértő tud lenni egy lány számára, ha lenézik a kora miatt...

2011. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!