Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megszerezni egy 21 éves fiút? Én még csak 16 vagyok. :S vagy nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
minden héten egyszer biztos hogy találkozunk, táncpróbákon. a lányok mindegyik fiúval táncolnak, és a kiszemelttel is szoktam. egyik fellépésen az én párom lett, és nagyon féltett, mert csuszott a színpad és mégjobban szorított.(: lehet ebből valami? ha igen, hogyan tudok lépni?
2011. máj. 16. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből jó tánc lehet. A korkülönbség nem számít táncban, sőt csak rákérdezel, hogy akar-e a tánc társad lenni mindig.
2011. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy a kórkülönbség. Flörtölj, szemezz vele. Mosolyogj rá sokat.
2011. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Pakold ki ami van, nézzé rá félig bután, félig csábosan, ha dumáltok a legszarabb poénján is vihogj idétlenül. Tuti recept
2011. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy több lány is oda van érte, és egy nagyyon. őt hogyan lehet lerázni?
2011. máj. 16. 15:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Lerázni sehogy. De gyorsabb lehetsz nála. Végső soron úgyis a fiú döntése lesz, akárhogy tepersz.
2011. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nem vagyok vékony, és nem hiszem hogy engem akar a fiú:S
2011. máj. 16. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
A józsefvárosin olcsón veszel egy ak-47-est, majd egy sötét sikátorban leteríted a rib@ncot egy rövid sorozattal. Így a legegyszerűbb sztem.
2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És, ki mondta neked azt a baromságot, hogy a férfiak csak a vékony nőkért vannak oda? Mert akkor menj oda hozzá, és vágd pofán :) Engem személy szerint kiráz attól a hideg, ha egy lánynak kilógnak a bordái, és nincs se feneke, se csípője.
2011. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Istenem ez a női logika:D:D:D :@
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de én rondán kövér vagyok.
2011. máj. 16. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!