Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » De akkor miert hivja minidg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De akkor miert hivja minidg a legjobb baratjat a kozos randikra?

Figyelt kérdés
En 15 eves lany vagyok.Most van egy pasim,aki szinteb 15 eves es nagyon szerett erzteti is hogy szeret es sokszor mondja is hogy "nagyon szeretlek".En is ugy erezem hogy nagyon szerettem ot es o is engem.Az elso talakozasunk ota vagy a barataival memgyunk valahova vagy minidg jon legjobb baratja a randinkra.Mar 3 hete jarunk e snagyon jol megvagyunk.
2011. aug. 7. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit fél még veled kettesben maradni, meg ha ott van egy jó ismerőse akkor kevesebb rá az esély, hogy beáll a kínos csönd. Talán olyankor jobban el tudja engedni magát. Ez viszont jó jel is ám, mert legalább tudod, hogy nem szégyell a barátai előtt.
2011. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:)Ez sokat segitett nekem.:D
2011. aug. 7. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szívesen. :) Örülök, ha segíthettem. :P
2011. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennek örömére tanulj meg magyarul.
2011. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk: a randi kétszemélyes műfaj. Ha többen vagytok, az nem randi, hanem baráti találkozó. Az is nagyon jó, de hamarosan el kell jönnie a pillanatnak, amikor kettesben is boldogultok. Ezt te is kezdeményezheted.
2011. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De tobb is volt mint egy oleles,vagy puszi.volt mar csok es smar is.
2011. aug. 7. 10:52
 7/7 anonim válasza:

nem tudja mit érez, és lehet hogy inkább barátnak tekint ezek után.. :/


15/f

2011. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!