Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rájönnétek mit akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájönnétek mit akarok?

Figyelt kérdés

"Annyira nehéz, amikor csak egy egyszerű kérdést szeretnél feltenni,de közben rettegsz attól, hogy hallani fogod a választ."

Ezt az idézetet elküldtem, egy fiúnak akit nagyon szeretek és már máskor is céloztam rá, hogy nagyon tetszik és szeretnék vele járni!

Az lenne a kérdésem, hogy ti rájönnétek, ebből az idézetből, hogy mit akarok?


2011. aug. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A szokásos női logika...mi lenne, ha egyszerűen megmondanád, hogy mit akarsz.
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég gyanus lenne ebböl az idézetböl, de ez attól is függ, hogy milyen beszélgetés, milyen téma közben küldted el neki.. Lehet nem is vette komolyan.
2011. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bejövök neked?- Miért nem kérdezel rá? Már feltetted a kérdést, miért nem teszed fel normálisan? : ) Mert akkor csak érdekel a válasz! Csak nyíltan. 21l
2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az ilyen csöpögős nyálas mű dolgokat, és mond el neki. Szerintem többre fogja értékelni. (utálom az ilyen facebookos csöpögős tinimondásokat)
2011. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké:) köszönöm az eddigi válaszokat azért nem akartam nyíltan megkérdezni, mert elég félős vagyok és nagyon padlón lennék ha mégse jönne össze és én elmondtam neki mit érzek. De úgy látszik nekem kell lépnem, ha akarok valamit. :)
2011. aug. 8. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, és nem jön össze akkor legalább tudni, fogod és nem fogsz tőle többet félni, meg azon agyalni, hogy "mi lesz ha"
2011. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érteném mit akarsz de megvárnám még kimondod.
2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor tehát muszáj lesz kimondanom mit akarok, ha akarok valamit tőle. Egy kis önbizalmat kell szereznem és talán meglesz.
2011. aug. 8. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem beszélnék ennyit mellé 20L
2011. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem jönnék rá, mert honnan kellene tudnom, hogy nekem szól? lehet hogy felmerülne hogy esetleg mit akarhatsz, de mivel nem mondtad meg feketén-fehéren ezért nem foglalkoznék vele.
2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!