Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti társkeresőn ráirtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti társkeresőn ráirtok a pasira/pasikra, ha szimpi vagy csak úgy fent vagytok és várjátok, hogy rátok írjon valaki?

Figyelt kérdés
A kép vagy a bemutatkozó leírás alapján irtok rá?
2011. aug. 8. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kép+bemutatkozó együtt. elején vártam amíg rámírtak, mert akkor biztos voltam benne hogy megtetszettem neki, és nem csak azért dumálunk mert én ráírtam. de később már én is írtam, mert mindig olyanok kattintottak rám akik nem jöttek be.:)
2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem írtam-írok rá egy pasira sem.Azok közül választok,akik rám írtak.Jobban szeretem,ha a pasi teszi meg az első lépést.
2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ráírtam egy fiúra társkeresőn és lám már több mint 2 éve boldogok vagyunk.:)

De szerintem azért társkeresőn nehéz ismerkedni és nehéz rátalálni egy ideális kapcsolatra. De ám semmi sem lehetetlen

2011. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem írok rá senkire.. ha szimpatikus vagyok, írjon ő:)) szerintem is a fiúnak kell minden esetben először lépnie, nem a lánynak nyomulnia.
2011. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!