Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú, aki 20 éves tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, aki 20 éves tudna járni egy 15 éves lánnyal? Most főleg 20 évesektől kérdezem, vagy akik már voltak 20 évesek!

Figyelt kérdés

Úgyértem egy 20 éves fiú hajlandó lenne járni egy 15 éves lánnyal? Vagy akik már elmúltak 20, amikor még ennyi évesek voltatok jártatok volna? Nem éreznétek a lányt túl fiatalnak komoly kapcsolathoz?

(Tegyük föl, midnkét fél hívő, tehát házasság előtt nincs szex!)

15/L


2011. aug. 9. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kéress kicsit korban hozád jobban illő pasit.

Tudom utána azzal jönnél, hogy ő nem olyan pasi.

Meg utána azzal, hogy te éretebb vagy korosztályodnál.

Megsugok én neked valamit. Minden tini lány éretebnek gondolja magát a többieknél.

Egy 20 éves pasinak már szex is nagyon fontos.


17L

2011. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Nekem volt ilyen pasim, pont 20 éves és nem a szex volt a gond.Csak ki kell fogni olyat.Bár igaz , hogy ilyen korba már az is fontos.Bár mi nem vagyunk ilyen hívők.15/L
2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nagy a korkülönbség..
2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A kor különbség nem nagy, viszont nem a te korodban.

Ha meg hívő vagy, keress magadnak fiút a gyülekezetetekben :) Mert 20 éves kor alatt felett is, legyél hívő nem hívő egy idő után mindenki igényli a szexet. 20F

2011. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha értelmes, megbízható lennél és szeretnivaló, akkor tudnék veled járni, nem hiszek az emberekben. Ahhoz nagyon rég ismernem kellene téged.
2011. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
a 15 éves akkor is csak 1 kislany..
2011. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem tartom fontosnak, hogy sex csak házasság után legyen, de ha te igen, ez jó pont nálam. Bár kitudja. Csak feltételezem, hogy nem lesz véletlen megd...va, ha így gondolod.
2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

nekem pont 20éves pasim volt 15-16évesen

egyrészt az hogy hívő neked lehet hogy azt jelenti hogy nincs szex de neki?ugyértem semmilyen szex?

engem feleségül akart venni én meg éni akartam..képzelheted

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én nem jártam 20 éves korom környékén 15 évesekkel, de a kortársaim közül a nem túl tündöklő értelmi képességekkel rendelkezők igen.

25/F

2011. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a korkülönbség nagyon változó, hogy mikor mennyire számít. Amúgy általában a 20 éves fiúk még nagyon kisfiúk (van kivétel), szerintem a 15 éves lány hasonló szinten van. Persze a szex téma lehet vízválasztó, ha a lány még nincs felkészülve. De ha nagyon hívők vagytok, gondolom mindketten ragaszkodtok a házasság utáni szexhez. (Amúgy igen, itt érdekes kérdés, hogy más módon belefér-e a kényeztetés vagy minden jellegű testi öröm tiltott.) Én mindig is atesita voltam, nem értek ehhez. Nekem 15 évesen 19 éves barátom volt, 18 évesen meg együtt éltem egy évig egy 31 évessel és egyik sem volt abszurd helyzet. Most húszonévesen volt pár hasonló korú fiúhoz közöm, egy pár tizen 1-2évvel idősebbhez is, mindegyik normális.
2011. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!