Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Nemrég szakítotunk a barátommal 2 év után. nem ez volt az első.. én ugy érzem már túl vagyok rajta rendesen:) mert nagyon megbántott. Van egy fiú szerelmet vallott nekem, és nagyon aranyos. Én is egyre jobban megkedveltem/ szerettem. Az a baj h egy évvel fiatalabb nálam.:/ ami engem egy kicsit zavar, meg gondolom még nem olyan tapasztalt. Én mondtam neki h adjon nekem még egy kis időt, azt mondta h ő vár rám, ameddig csak szeretném. Csak a barátaival nem vagyok jóba, sőt egyenesen utáljuk egymást.:/ nem tudom mit szólnak majd hozzá, ha összejövünk:/ és az egyik barátnőmnek is tetszik, de a fiú semmit sem akar tőle.:/ de engem akkor is zavar.Még nem is találkoztunk.. soha. csak láttuk egymást, mert egy suliba járunk. De ígyis nagyon megszerettem. Aztán mosta nyári szünetbe kezdtünk msn-en beszélni:) Nemsokára találkozunk is, első randin esetleg csók vagy még ne? annyira össze vagyok zavarodva:/ lehet hogy a barátai lebeszélik rólam:S pedig én tényleg szeretném..
2011. aug. 9. 17:14
 1/8 anonim válasza:

ha szeretnéd. akkor vágj bele.

a szerelemben a kor nem számít.

a barátaival meg legyél kedves. lehet hogy megszeretnek :)

a barátnőd keressen mást.

első randi,csók..rajtad áll. ha akarod..akkor szerintem semmi akadálya :)

2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem találkoztatok még de a barátai utának.....

volt egy 2 éves kapcsolatod és megkérdezed,hogy legyen e csók a kiszemelteddel....

hogy is van ez??:DD

2011. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
WTF?
2011. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
VMI hazug csaj ez itt xD
2011. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csak hazug ,hanem valami szerencsétlen 12 éves aki azt sem tudja mit beszél...:D
2011. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pff.. az szép. elöszöris , igen a haverjai utálnak. mivel ők ismerik a srácot személyesen is, csak én nem..

másodszor: attól mert volt egy 2éves kapcsolatom, szerintem nem ok arra h ne izguljak egy randi elött, főleg ha nagyon tetszik a srác.

harmadszor meg: nem értem, hogy egy normális kérdésre miért nem lehet normális választ kapni. nem azért írom ki a kérdésem, h utána ismeretlenül le oltsatok. köszönöm szépen

ja és negyedszer pedig az anyád fake!

az elsőnek pedig köszönöm szépen a választ, ő legalább..tudott normálisan választ adni.

némely ember mekkora egy tapló..

2011. aug. 12. 00:51
 8/8 anonim válasza:
nincs mit. :) tényleg nagy bunkók vannak. és én tényleg szorítok :) kívánom, hogy összejöjjön.
2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!