Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randizzak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzak egy olyan férfival aki 22 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Nagyon tettszik. jol érzem magam vele. csak az a baj hogy én 19 ő 41.
2011. aug. 10. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem ne....
2011. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apukád mit szól hozzá? Lesz egy jó haverja? :)
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fke ***** válasza:
48%

... szitu függő. de szerintem ez nagyon nagy korkülönbség.


Te mit gondolnál, ha kívülálló lennél és egy ilyen párt látnál? én azt, hogy a csávó gazdag a nő meg egy ribi.


mondjuk könnyen ítélkező tipus vagyok... de akkor is. ez sok.

2011. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a kor különbség?! Tetszik? Akarsz vele randizni? Ha igen akkor ne tőlünk várd a választ hanem ismerkedj vele.Párom és köztem is 14 év van.Na és?! Szerintem egyáltalán nem gáz! Sok sikert hozzá!


19L

2011. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem gazdag, én pedig nem vagyok ribi.

sztem is tul nagy különbség. föleg hogy pont egyidős apuval.....

de... nem tudom mit csináljak

2011. aug. 10. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
randizz vele...aztán majd alakul.
2011. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik támogatják azokat nem értem...szerintem ez természet ellenes. Gondolkozzatok már? Milyen közös témája van egy 19 éves megy egy 44 évesnek? Más életkorban vannak, más problémákkal. Az ilyen kapcsolatok nem igazán tartósak. (és még a gyerekgondokról nem is beszéltünk)
2011. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni! Csak az vezessen amit te akarsz, és ne az, hogy más mit gondol. Ha te szeretnél, randizz vele! Én 21 vagyok a barátom 41! azt nem mondom meg mióta vagyunk együtt, de már évek óta! És igen is van közös téma, tudunk együtt szórakozni, és mellesleg egyáltalán nem gazdag a barátom. Ja, és szívből szeretjük egymást!


Sok sikert! Tudod, ha utólag bánod, hogy elszalasztottad, már nincs mit tenni

2011. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két felnött, ivarérett ember vonzodik egymáshoz. Mi a gond? Miért ne lehetne közös témátok, élményeitek? Pillanatnyilag egy randirol van szo, nem egy holtig tartando esküröl, gyermekeitek felneveléséröl (bár még az is belefér). Hogy apáddal egykoru (vagy akár idösebb is lenne) csak annyit jelent, hogy apád sem egy kriptaszökevény.
2011. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!