Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj nagyon tetszik nekem, de. (Bovebben lent)?

Figyelt kérdés
...baratja van. Vlami tipp hogy tudnek osszejoni vele?Komoly valaszokat kerek en is komoly szandekal vagyok.
2011. aug. 10. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt csak egy lehetőséged maradt. Százfűlé-főzetet kell készítened a hapsijának a hajával, egy liter kitart addig, amíg haza nem ér a munkából. Utána megkaphatod kedvedre.
2011. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
HAGYD BÉKÉN ŐKET! Ennél undorítóbb dolog nincs is, mikor valaki egy jól működő kapcsolatba bele akar szólni. Utálom az ilyen embereket. Remélem elég komoly voltam.
2011. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csábítsd el.
2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne avatkozz harmadik személyként a kapcsolatába.Hármótok közül valaki ugy is szenvedne:S
2011. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el a csajnak hogy szereted és ha ő is téged akkor kidobja a a barátját ...bocsi nem naon tuduk tanácsokat adni nem vagyok túl jó ebben
2011. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni fagyizni vagy ilyesmi és mondd meg neki
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

EZ SZEMÉTSÉG. Ha boldogok együtt, miért kell "beleavatkoznod" .. mit szólnál ha a te csajodat akarnák lenyúlni, "elcsábítani" ???

(Tudom,hogy nincsen barátnője , de biztos volt, így elképzelheti)

Hagyjad őket békén !!!!!!!!!!!!!!!

Komolyan.

2011. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a kapcsolatuk nem megy jol...nem is ertem,hogy milyert vannak meg egyut. Latom hogy a csaj szenved azert is akarok beleszolni.
2011. aug. 10. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:
adava kedavra
2011. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
öcsém, nekem is pont ugyanez van xD
2011. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!