Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » EL fog jönni, mitszóltok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EL fog jönni, mitszóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 19 én pedig 15 vagyok, egy féléve ismerjük egymás, buliztunke gyütt sokat, és elég szimpatikus,de volt barátom így eltaszítottam magamtól,mostmár nincs barátom,viszont neki van barátnője ,de tegnape ste összefutottam vele az utcán , utána pedig hajnalig camoztunk MSN-en. Ma este elhívott csillagot lesni ,de tudja ,hogy a barátnőimmel megyek, azt mondta majd együtt nézzük,de időpontot nem egyeztettünk,de tudja hol leszek, szerintetek elfogjönni? szerintetek lehet köztünk valami?
2011. aug. 12. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
bocs de nem tudok jönni mégsem a barátnőmmel inkább..
2011. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha barátnője van és rendes akkor nem hiszem, hogy lehet köztetek valami. Nem a barátnőidre lenne kíváncsi, hanem rád úgyhogy sztem nem megy el, de hát ki tudja.. :D
2011. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De aranyos *-* biztos h eljön és h lehet valami közteteek mert lehetni lehet csak akarat kérdése..:)
2011. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ócska kis ribi. mit foglalkozol másnak a pasijával.

remélem nem megy el.

2011. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 petrikk válasza:
persze ha mondod neki, hogy " hozz gumit.."
2011. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
innentől már csak az lenne a poén, ha összejönne veled, aztán ugyan így elszedné tőlled egy másik lány. nemtudom mit szólnál hozzá! :)
2011. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!