Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vegyek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek annak a 15 éves lánynak a szülinapjára akivel össze szeretnék jönni, de még nem járunk?

Figyelt kérdés
pénteken lesz a szülinapja, és nem tudom mit vegyek neki. pedig mindenképp meg szeretném lepni valamivel... de nem tudom hogy ilyenkor mit érdemes venni?a lányról annyit kell tudni, hogy ahogy másoktól hallottam tetszem neki, csak fél egy kicsit...Előre is köszi :)
2011. okt. 12. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
vibrátort!!!
2011. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játék traktort.
2011. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Plüssmackót, karkötőt, sminkkészletet stb
2011. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rotációs kapát
2011. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jóban vagytok? Biztos akar tőled valamit? Ismeritek egymást közelebbről? Engem például tök kellemetlenül érintett mikor egy fiú aki totálisan belém volt zúgva elhalmozott ajándékokkal a szülinapomra... Szerintem valami apróságot vegyél egy desszertet vagy valami és hívd el randira :)
2011. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na nézzük csak...én 15 vagyok. Amikor volt a szülinapom, én már attól meghatódtam, ha valaki gondolt rám, és felírta egy papírra, hogy boldog szülinapot. :) Sok mindenkitöl kaptam csokit, annak is nagyon örültem. Szerimtem ennyi elég, ha nem ismeritek még annyira egymást.
2011. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Én speciel jól tudok (és szeretek) hímezni, a csaj meg odavolt a lovakért, szóval hímeztem neki egy lovas képet. Nem volt valami nagy dolog, de meglehetősen örült neki :)
2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!