Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, szavar-e ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, szavar-e ha egy csaj komoly?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én az olyan lányokat szeretem, akikkel lehet komolyan is beszélgetni, de lehet viccelődni, bohóckodni is. Szóval engem nem zavar, ha NÉHA komoly is tud lenni.
2009. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A kornyezetemben mindig ugy van h a fiuk a szeleburdi csajok utan rajonganak,en pedig nem vagyok az.
2009. ápr. 12. 21:36
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy komoly lány ,és egy komolytalan fiú jó páros,hisz kiegészítik egymást.Másrészt egymáshozcsiszolódik az ilyen pár,szoval a lány kicsit komolytalanabb és a fiu egy kicsit komolyabb lesz,tehát mindkét félnek jót tesz a másik.
2009. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
akkor azok a csajok csak lazak veled szemben, lehet hogy tul feszult vagy. Neked is inkabb el kellene engedned magad egy picit, de azert komoly is maradhatsz ha ugy adodik a helyzet.
2009. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis lazaság, humor, életrevalóság szükséges egy lánynál. És ez nem zárja ki a komolyságot. Az a lényeg, hogy a komolyság ne a feszültséggel és a búvalbéleltséggel legyen egyenlő, hanem inkább a felelős, érett gondolkodásmód szinonimája legyen.
2009. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem már mondták, hogy olyan az agyam mint egy 30 évesnek. Akkor voltam 15. Pedig tudok én mókázni, csak alapvetően kicsit komolyabb a természetem. Ez fiatal korban tapasztalataim szerint hátrány, később előnnyé kovácsolódhat. Ha a komolyság mellett van humorod, nem hiszem, hogy komoly baj lenne. :)
2009. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel nem. Kifejezetten szeretem a komoly csajokat, akik konkrétan el tudják dönteni, hogy mit is akarnak. Szerintem az ilyen lányok, mint te az igazi egyéniségek. Örülj, neki hogy ilyen vagy. Azonban, mint ahogyan az előttem szólóak is írták, ne legyél zárkózott és legyél nyitott mindenre.
2009. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
A komoly jelzőt jellemzően a búvalbaszott emberek aggatják magukra.. bocsi de nekem ez a tapasztalatom.
2009. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Engem azért zavar ha mindig komoly. semmi viccelődés móka??Még a vitát is túl komolyan veszik legalábbis ezt tapasztaltam.
2009. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, éppen ellenkezőleg, jó ha valaki komolyan veszi az életet:)
2009. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!