Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már sikerült beszélnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már sikerült beszélnem vele, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sikerült közelebb kerülnöm a fiúhoz!Felvettem MSN-re,és azóta gyakran beszélgetünk,szerintem nagyon jó fej!Kiderült,hogy nagyon sok témakörben egyezik a véleményünk,és hasonló az ízlésünk is!De,hogy tudassam vele,hogy én többet is akarok tőle,meg,hogy derítsem ki,hogy mi lehet rólam a véleménye????????
2009. ápr. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
esetleg kérdezd meg tőle:P ez a legegyszerübb módja annak, hogy kiderítsd, mit gondol rólad :P amúgy ha továbbra is beszéltek és jól ellesztek előbb-utóbb sztem úgyis veszi a lapot;) de ha nem akarsz addig várni, akkor nincs más választás, mint valahogy a tudtára adni, és ugyebár gondolom nem gondolatolvasó, ezt csak te teheted meg:P
2009. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajánlj föl neki egy találkozót, de ne konkrétum direkto, h "mit szólnál, ha találkoznánk?", hanem vmi programot, vagy ilyesmit, ahol összefuthatnátok. Az ilyesmit (mit gondol rólam, vajon akar -e többet) a személyes megnyilvánulásokból, gesztusokból a legkönnyebb kideríteni.

Ha sikerült fölvenned msnre, nem lehetsz olyan elveszett lélek. :) Vannak, akik már ott elakadnak, h "hogy vegyem föl?". Flörtölni meg mindig lehet. (Pl msnen személyes üzenetnek kiírni vmi utalást, vmi sejtelmes mondatot, kétértelmű szöveget, vagy amiben titkon őt dicséred, vagy rá célzol).

Egyszóval legyen randi - amiről csak te tudod, h randi. :)

2009. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó,csakhogy ne,m vagyok az a rámenős fajta!És én jelöltem be,meg én vettem fel,és már sztem ebből is következtethetne,h nem csak úgy ni barátkozni akarok!Vagy nem?
2009. ápr. 12. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor csavard el a fejét tökéletesen,m,mármint,hogy érd el ,hogy belédszeressen,de ehez csak 1 vasat tarts a túzbe és ne gonndolj a "kukára"!!!
2009. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó!De a tegnap olyan jó volt,nem tudok nem rá gondolni!

A töri,a kupa,meg a kuka!Fogalmam sincs,h melyik a jobb!És hogy melyikhez könnyebb közelíteni!

2009. ápr. 12. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2009. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

am nekem 2 kérdésem szokott ilyenkor lenni

1: így pár nap/hét elteltével megbántad v nem h visszajelöltél msn-en?

2: mit gondolsz rólam?

ennyire egyszerű

2009. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahham!Értem!És erre mit szoktak felelni???:D

Am 14 évesek

2009. ápr. 13. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!