Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találkozzak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak még vele? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkoztam, de csak netről ismertem, bár a barátnőm ismerte, tehát így nem volt félnivalóm, ezért elmentem. De ő máshol lakik, ami igaz nincs messze, de azért közel sem, és pont a kettő között egy városban taliztunk. Néha volt kínos csend, de egyébként nem volt vészes, még a végén csók is volt. De aztán hazaértem és bárki kérdezett az egészről, senkinek sem volt kedvem beszélni róla. Pedig nem volt rossz. De mégsem. Mindenkinek mondtam, hogy hagyjon ezzel. És most fogalmam sincs, hogy mit is akarok. Az első találkozás előtt is iszonyatosan féltem és a fejem is fájt pár napig előtte és hát sajnos ezmiatt. Meg ha még egyszer kéne talizni, akkor is ez lenne. Ugyanis írta aztán a neten, hogy van-e kedvem megint talizni. Tényleg nem tudom, hogy mit akarok vagy mi legyen. Jó, azt ti se tudjátok megmondani, hogy nekem mi lenne a legjobb, de azért tanácsokat szívesen várok. Köszi.
2011. aug. 12. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még 1x találkoznék vele
2011. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megér mégegy próbát. Ha jól érzed magad a randin akkor folytasd ha nem akkor hagyd.
2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha akarnál vele még találkozni, hidd el azt tudnád! ;-)
2011. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!