Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tegnap megismerkedtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tegnap megismerkedtem a Fb-én egy nagyon kedves lánnyal, és ma már kell találkozzak vele, elhivtam sétlani. Valyon több lehet ebböl mind egy séta?

Figyelt kérdés
Elhivtam sétalni, és azt mondta hogy eljön , de nem tudom , szerintetek lehet ebböl több mind egy séta , vagyis elcsattanhat egy csok ? Honnét jövök rá, hogy a lány többet akar mind egy séta ? Irjatok normális válaszokat ,és bocs a helyesirásért.
2011. aug. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elmegy veled találkára akkor nyitott mindenre. Mindenesetre szerelmes levelet ne irj neki, inkább dumcsizatok.
2011. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első randin miért akarsz többet, mint sétálni?

Lehet, hogy személyesen nem is lesztek nagy hatással egymásra.

Az első randin ismerkedjetek, beszélgessetek, nem kell rohanni, te egyből szexelni szeretnél vele?

Egyébként meg egy lány tud egyértelmű jelzéseket küldeni arról, hogy mit szeretne, szóval nyugi. Légy figyelmes.

2011. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

"te egyből szexelni szeretnél vele?"


Én igen!

Sőt, szerintem nem csak én, hanem úgy általában minden férfi.

2011. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10:53. jah .mi srácok ilyenek vagyunk. de viszont megértőnek kell lennünk a lányokkal és lassú tempóban közeledni feléjük mer másként nem lesz a dologból semmi. kérdező. ne siesd el a dolgot mer nagyon pórul járhatsz ha gyorsan csinálod!

17f

2011. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!