Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előnyös lépés lenne? 14/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyös lépés lenne? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány...akivel elég ritkán beszélgetek fb-on. Mert szinte soha nincs fent! De én meg szeretném hódítani..ha megkérném hogy nem-e mennék e el sétálni vagy ülnénk be egy étterembe az előnyös lépés lenne...vagy inkább banzai szerü?
2011. aug. 13. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,valahol el kell kezdeni. :)
2011. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Étterembe 14 évesen szerintem elég fura...de nyugodtan beülhettek mondjuk egy cukrászdába vagy megisztok egy üdítőt. Ne félj, nyugodtan hívd ki. És örülj anank, hogy nem egy FB r*ibanc.
2011. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy facebook üzenetet, hogy lenne-e kedve veled találkozni. Menjetek el sétálni, inni valamit, fagyizni, bowlingozni, billiárdozni stb.
2011. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
szerintem hívd el pizzázni.. vagy valami.. h ha te is be jösz neki az már jó!:)) 13L
2011. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó csak hogy 10 km választ el minket...ő egy kis városban lakik nincs sok választás én meg falun..it még inkább nem...szóval étterem van presszó meg egy cukrászda asszem:)
2011. aug. 13. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Úristen 10 km?? Az semmi:-P
2011. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 OwnedDM ***** válasza:
10 km-t lefutod, elviszed disznót vágni és majd ott letaplózod a férfiasságoddal ahogy ölöd szegény disznócskát, vér az arcára fröccsen a csajszinak, ha nem fut el sikítozva akkor nyertél és még este kiengedheted a gőzt meg a lötyit
2011. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt szépn mondtad...csak az a gáz hogy a mi disznóink még kicsik még nem kell őket levgni...meg még nem tudom hogy bejövök e neki csak küzdök hogy igen...a dédnagyapám monta egyszer..."az álmaidat ne engedd hogy elfussanak előled":)
2011. aug. 16. 08:52
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és a terepadotságok pedig katasztrófálisak szóval lefutni nehezen le biciklizni még nehezebben...a köves úton menni meg öngyilkosság :) de hát ott a busz:)
2011. aug. 16. 19:10
 10/10 anonim válasza:
hát akk sütizetek.. vagy vmi.. ne egyböl étterem..;) sztem legalábbis..13/L
2011. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!