Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fordítva feltett napszemüvegge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítva feltett napszemüveggel tényleg könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kipróbálta és bejött neki!
2011. aug. 14. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen-igen. ez így van. az összes ismerősöm így csinálja. de ahogy leveszik a szemüveget senkinek sem kellenek.....

ne légy már ennyi hülye b@zdmeg.

2011. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kiröhögném és hülyének nézném azt, akin bármi is fordítva van.
2011. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csajként mondom , ez kb. 5-6 éve lejárt lemez max. a 12-3 éves kislányoknak "jön be" másnak nem....mással próbálkozz
2011. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal könnyebb. Én ajánlom, hogy a többi cuccodat is kifordítva vedd fel, beleértve a pólódat, a gatyádat, sőt még a cipődet is! Sőt! Megosztok veled egy titkot! Ha az alsógatyádat a fejedre húzod, és úgy veszed rá fordítva a napszemüveget, tuti sikered lesz!
2011. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy ezekre én is gondoltam már nem is egyszer, viszont most ki is fogom próbálni.
2011. aug. 14. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23


Hát ezen behaltam. :D


Amúgy én még ilyenről nem hallottam, én rendesen veszem fel a napszemüveget és így tényleg jobban megnéznek, mint anélkül.

2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy sokkal könnyebb ha egyszerre 3 napszemüveget veszel fel
2011. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkabb a reszeg csajokra nyomulj, azoknak talan bejossz ilyen hulyesegekkel. Raadasul barmit mondhatsz, ugyis rohogni fognak.
2011. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Solarian ***** válasza:

Persze ez bizonyított tény. Sőt ha a pólódat is fordítva veszed fel...


Dehogy könnyebb. Egy olyan csajt nem tudsz nekem mutatni akinek csak a fordított szemüveg miatt jönne be egy pasi.

2011. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sőt még ettől is jobb módszer, ha kívül hordod az alsó gatyádat.
2011. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!