Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló kövérebb/duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló kövérebb/duci lányok! Ti is szeretnétek párt magatoknak?

Figyelt kérdés
Gyakran látom, hogy ezek a lányok olyan lehangoltak, szomorúak, komorak. Pedig nekem mondhatni az eseteim, de valahogy ez mindig elveszi az én kedvemet is. 20 / F
2011. okt. 17. 17:45
1 2 3
 1/28 LadyLee ***** válasza:
81%
Hát akkor vidítsd fel őket te mulya! :)
2011. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy szeretnének. Csak (annak ellenére, hogy ők az IGAZI nők) kevesebbnek érzik magukat a tucat getheseknél, és emiatt nem olyan nyitott többségük. Habár azért irigylem őket, mert amelyikük pasit kap, az jól jár, mivel nem egy médiafüggő, szűklátokörű barom lesz mellette.
2011. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
valóban kicsit lehangoló hogy csak a 40-50 kilós és 170 + cm es lányok találnak párt maguknak. én szerintem egyáltalán nem vagyok kövérnek , vagy ducinak monddható sportolok rendszeresen 167cm vagyok mégis a fiúknak a normál testsúllyal rendelkező lányok se nagyon kellenek már. ez van.
2011. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ha szép az arcod, szerintem nem igazán tudnak ellenállni. Én legalábbis így vagyok :)
2011. okt. 17. 19:52
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szingli, duci lány vagyok, de inkább a jókedvű, folyton mosolygós típus. Egyszer élünk, akkor pedig miért legyek szomorú? :D

Volt, hogy úgy éreztem, jó lenne, ha lenne valakim, de nem ettől függ az életem.

19L

2011. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Hát, cukorborsó, akkor te a ritka kivételek közé tartozol, ha az eseteid.:)

Amúgy sajnos nem mindent tud kompenzálni egy szép arc.

Egyébként neked mit jelent a duci, kövérebb? Elég relatív...

Válaszolva a kérdésre: igen, szeretnének általában. Én is, és akiket ismerek, azok is.

2011. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
21:22 : Ez igazából a súly eloszlásától függ, mennyire arányos.
2011. okt. 18. 09:29
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is tök vidám duci lány vagyok :D

Rajtam például tök arányosan oszlik el a súly, mert a így legalább van rendesen fenekem, meg nagy mellem, de a derekam vékony, a hasam viszonylag lapos, a lábaimat pedig edzem :D

De amúgy szerintem nem igaz, hogy szomorúak és komorak vagyunk. Szerintem sokkal vidámabbak az ilyen lányok mint a csontsoványak :)

2011. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is van abban valami, hogy a ducibb lányok vidámabbak... Élvezik az életüket, és nem aggódnak állandóan minden sz@ron, meg minden étel kalóriaértékén...

Sok ember élete végéig hajszolja a tökéletességet, és mire véget ér, rájön, hogy nem is létezett soha... Tömik magukba a sok norbi moslékot, meg bio vackokat, amit régen a jó magyar paraszt emberek a malacoknak öntöttek takarmány gyanánt... :))


Lazábbak, felszabadultabbak, sokkal jobb társak és egyben jobb beszélő partnerek :D

Legalábbis az én tapasztalataim alapján ez a véleményem...



21F

2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
20:08 : Tapasztalataim szerint nagyon rendesek vagytok és odaadók, csak nehezebb kezdeményezni nálatok, kezdetben ellenségesebbek vagytok.
2011. okt. 24. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!