Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megjött a kedvem az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a kedvem az ismerkedéshez, hol kezdjem?

Figyelt kérdés
lassan 17 leszek, és nem nézek ki rosszul, és nem vagyok félénk. csak eddig olyan zűrös volt a teljes családi életem, hogy az érzelmi sérüléseimmel kellett törődnöm. most, hogy ennek már lassan fél éve vége, és felépültem érzelmileg és szellemileg, úgy érzem, szívesen ismerkednék fiúkkal. de csak intelligens, normális emberekkel, nem partyarcokkal, éppen emiatt a diszkók közelébe sem megyek. budapesti vagyok, tudna valaki segíteni, hol szoktak fiatalok összeverődni, és mondjuk inni egy jót?
2011. aug. 15. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vendéglátóipari egységek és környéke.
2011. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jószándékú ***** válasza:

Itt pont jó helyen kezded az ismerkedést.

Kezdetnek ez is kitűnő hely.

2011. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fantasztikus:D


ide már kötnek negatív élmények, de ki tudja....

2011. aug. 15. 03:07
 4/4 Jószándékú ***** válasza:
100%
A negatív élmények az élet velejárói, csak tanulni kell belőlük, akkor még akár hasznosak is lehetnek.
2011. aug. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!