Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális helyszín/helyzet az ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Honnan tudom legjobban megállapítani hogy a lány akit kiszemelek szintén ismerkedő szándékkal állt neki az éjszakának?


Nem hinném hogy vannak olyan lányok akik egyedül mennek szórakozni, így ha magában látok egy lányt ácsorogni vagy ülni, azt feltételezem hogy vár konkrétan valakire.

Vagy tévednék?


Mivel haverokkal eddig nem volt sok sikerem, most legjobbnak vélt ötletem az lenne hogy egyedül vágok neki az éjszakának, lányok csoportját keresve az utcán.


2011. aug. 29. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
yacht klub
2011. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sikrulhet, ha egyedul elindulsz de sok dolog kell. Legelore is legalabb egy normalis lany, aki nem bekepzelt, es utana az, hogy elso ranezesre tetszedjjel neki, hanem hiaba, beszelhetsz veluk reggelig, ugyse lesz semmi.
2011. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te legalább neki mersz így vágni. Ez már jó kezdés.
2011. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pinocchio ***** válasza:
Csillár,almafa teteje.
2011. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül, akkor az utca, park, esetleg egy csendesebb, kulturált pub. Nem tudom, mennyire vagy nyitott, lehet előtte jobb lenne egy kicsit növelni a véralkoholszintet, és utána könnyen mész oda a lányokhoz, no meg a szöveg is gyorsabban jön.
2011. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!