Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ShocK15 kérdése:

Ugye velem van a baj?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és hát van egy lány akiért már 8 éve oda vagyok :-s ...1-4-be osztálytársam volt, de azután elköltöztek nem olyan messzire, majd most ismét osztálytársak vagyunk. Az "oda vagyok" az mostmár vagy 3 éve azt jelenti, hogy szeretem.


Ilyen ügyben félénk vagyok, suliba sem megyek oda soha hozzá beszélgetni meg ilyesmi mert... nemistudom miért...egyszerűen félek (a fene egye meg a fajtámat xD).... Neten viszont sokat beszélgetek vele, de élőbe egyszerűen nem megy... A tavaly el is mondtam neki, hogy mi a helyzet, de nem jártam sikerrel mert barátja volt és van is, ugyan az.

Próbáltam már kiverni az egészet a fejemből, de nem megy....akárhányszor arra gondolok, hogy miért ne próbálkozzak másnál, eszembe jut Ő...


Most komolyan, ugye ott a hiba, hogy előbe nem nagyon beszélgetek vele? Ha esetleg többet beszélnék vele akkor több esélyem lenne?


Előre is köszi a válaszokat, tudom lesznek marha válaszok is, de remélem, hogy az értelmes emberek sem kerülik el ezt a kérdést.


2011. aug. 15. 02:43
 1/6 Jószándékú ***** válasza:
Nem benned van a hiba, neki van pasija, lépj tovább, sok száz nő van még a környezetedben.
2011. aug. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Erről nem Te tehetsz, ha szeretsz valakit akkor szeretsz és nagyon könnyű azt mondani, hogy felejtsd el meg lépj tovább de egyszerűen nem megy, elég rossz dolog ez, de neked kell eldöntened, hogy megéri e, ha mondjuk többet beszélgetsz vele élőben is.:) lehet eljön még a Te időd és akkor az a lány nagyon fog örülni, hogy ilyen kedves barátja lesz. 19L
2011. aug. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még azt kihagytam amúgy, hogy régen azt mondta, hogy én is tetszettem neki meg ilyesmi, csak hát még kisebbek voltunk.


Első, mint említettem nem olyan egyszerű és már próbáltam túltenni magamat rajta. Arra gondoltam várok még, míg nah..hátha már nem lesz neki :D

2011. aug. 15. 12:35
 4/6 SPAWN77 ***** válasza:
Helló! Örülök h az előttem lévő hölgy ilyen szép választ adott nem szerettem volna ha erre a teljesen jó kérdést az "aljanép disznóviccei és fuck-olásai teszik szürkévé. Tény ami tény jóval előbb kellett volna lépned az ügyben. A döntés a tiéd h megpróbálsz tovább lépni vagy kitartasz az érzelmeid mellett. Tanácsom az lenne h ismerd meg jobban a lányt amit írtál arra ad okot következtetni h csak egy osztálytársi barát szintjén ismered az igazi valóját. Nem sértésként de ennél még egy szoknyavadász éjszakázós gigolo is több infót szed össze a "hódítás tárgyáról" ha tényleg szereted már ilyen sok éve illene jobban ismerned tudd meg hogy állnak a barátjával mennyire komoly a dolog és próbálj több lenni számára egy egyszerű fiú barátnál. Biztatásként mondom h asszonyomnak (ő kérte h így hívjam :D:D) 2 teljes párkapcsolatát néztem végig mire észrevett és esetleges partnerként tekintett rám de meg tudtam állapítani h igenis törékeny és rövid kapcsolatokról van szó vártam folyamatosan tartottam vele a kapcsolatot NEM SULIBAN! és mire észbe kaptam már együtt jártunk ez már több mint egy éve törént és teljesen jól megvagyunk szóvaé fel a fejjel van remény:)
2011. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami, hogy hamarabb kellett volna, de tudod 5.-es voltam mikor elköltözött és az még kölyökkor, szóval értelmetlen lett volna XD...Mostmeg 1 éve járunk megint egy osztályba, ígyhát szerintem olyan nagyon sokat nem is késtem. De tényleg mostmár megpróbálok majd neki, ahogy te is mondtad több, mint fiu barát lenni. Nagyon remélem, hogy menni fog a dolog :D...Ha tanácsotok bevállik van egy fagyitok xD
2011. aug. 16. 00:55
 6/6 SPAWN77 ***** válasza:
Na van fagyink ?:P X'D
2011. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!